Monika Janowska przeszła załamanie nerwowe. "Wracałam do domu i płakałam"

Hanna Skowron 18.02.2019
Monika i Robert Janowscy
Fotografia: East News

Żona Roberta Janowskiego w mocnych słowach opowiedziała o trudnym okresie w swoim życiu.

Monika Janowska 6 lat temu stała się ofiarą medialnego linczu. Żonę Roberta Janowskiego i jego menedżerkę oskarżono o kradzież w jednym z butików w Stanach Zjednoczonych. Tabloidy nie zostawiły na niej suchej nitki. Kiedy Janowską oczyszczono z zarzutów, zdecydowała się udzielić szczerego wywiadu i opowiedzieć o koszmarze, jaki przeszła.

Zobacz także: Wstrząsające wyznanie Agnieszki Chylińskiej. „Codziennie proszę Boga, aby przeżyć dzień”

Janowska opowiedziała o załamaniu nerwowym

Janowską posądzono o kradzież futra w Stanach Zjednoczonych. Kiedy niektóre media ogłosiły ją złodziejką, przeżywała osobisty dramat. Teraz, kiedy zapadł wyrok uniewinniający, żona byłego prowadzącego "Jaka to melodia" zdecydowała się opowiedzieć o wszystkim magazynowi "Flesz".

Janowska przypłaciła te wydarzenia załamaniem nerwowym. Kiedy rozpętała się medialna nagonka, trudno było jej normalnie funkcjonować.

Wstawałam rano, robiłam śniadanie, odwoziłam dzieci do szkoły. Wracałam do domu i płakałam (...) I tak przez trzy lata - opowiadała Janowska.

W pewnym momencie prezenter wydał oświadczenie, że dla dobra dzieci rozstaje się z żoną. Wiele osób sądziło, że uwierzył w jej winę. Chodziło jednak o co innego. Z dala od mediów Janowska miała uporządkować trudne emocje. Tak się jednak nie stało, a po powrocie nabawiła się nerwicy.

Ukrywałam się w mieszkaniu. Nie wychodziłam na krok. Kiedy już dostawałam ataku paniki, Robert wywoził mnie na tylnym siedzeniu pod kocem gdzieś, gdzie chociaż na chwilę mogłam pooddychać świeżym powietrzem - mówiła.

Dopiero, kiedy Monikę oczyszczono z zarzutów, zdała sobie sprawę, jak dużym rozstrojem nerwowym przypłaciła ten okres w swoim życiu.

Dopiero kiedy zapadł uniewinniający mnie wyrok i kiedy w Polsce wygrałam wszystkie procesy o zniesławienie, spadł ze mnie ten ciężar. I następnego dnia znalazłam się w szpitalu. (...) Okazało się, że to silna nerwica. Bolał cały organizm - podsumowała.

Monika przyznaje, że wciąż jest pod kontrolą lekarza i nadal zażywa środki antydepresyjne. 

Zobacz także: Danuta Stenka o swojej chorobie: "Wciąż pokutuje myślenie, że depresja równa się wariatkowo"

smutna kobieta cierpiąca na depresję
Rozwiąż quiz

Czujesz smutek i bezradność? Rozwiąż test Becka i sprawdź, czy masz depresję

smutna kobieta cierpiąca na depresję

1. Odczuwasz smutek i przygnębienie?

Tę akcję pokochały gwiazdy. Zobacz, jak wyglądały 10 lat temu!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów