Metoda Miracle Morning to sposób na szczęśliwe życie. Na czym polega?

poranek
Fotografia: Shutterstock

Zastanawiasz się, jak poprawić jakość swojego życia? Metoda Miracle Morning może je zrewolucjonizować!

To, w jaki sposób upłynie twój dzień w dużej mierze zależy od tego, jak go rozpoczniesz. Właśnie tak ważne jest, aby twoje poranki dodawały ci energii na cały dzień? Jak to zrobić? Wystarczy kierować się kilkoma wskazówkami zgodnie z metodą Miracle Morning.

Metoda Miracle Morning - na czym polega?

Nasze nawyki mają kluczowe znaczenie w kwestii jakości naszego życia. Jeżeli chcesz ją poprawić, wypróbuj metodę Miracle Morning opracowaną przez mówcę motywacyjnego Hela Elroda w jego książce "Fenomen poranka".

Zgodnie z tą metodą, aby polepszyć swoje życie, należy wstawać wcześnie rano i czerpać przyjemność z czasu spędzonego przed rozpoczęciem wypełniania codziennych obowiązków. Według Elroda poranki powinniśmy wykorzystać na relaks i przyjemności. Kluczowe wprowadzenie jest 6 nawyków, do których należą:

Co sądzicie o metodzie Miracle Morning? Wypróbujecie ją? Jeżeli do tej pory rozpoczynaliście swoje poranki od włączania Facebooka lub Instagrama, najwyższy czas zmienić swoje przyzwyczajenia.

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów