To, co zobaczysz na obrazku jako pierwsze, zdradzi twoje ukryte lęki

Anna Respondek 22.11.2017
Odkryj swoje lęki
Fotografia: Materiały prasowe

Liczy się tylko to, co jako pierwsze przykuło twoją uwagę. 

Ludzki umysł jest niezgłębiony i kryje przed naukowcami wiele ciekawych tajemnic. Zawarte swą w nim również odpowiedzi na nurtujące nas pytania, na przykład dlaczego jedni boją się ciemności, a inni nie mogą znieść widoku pająka. 

Okazuje się, że to jakie mamy lęki, wiele o nas mówi. Nie do wszystkich słabości jesteśmy w stanie się przyznać. Wygląda jednak na to, że wystarczy jedno spojrzenie na niewinny obrazek, aby przekonać się, czego najbardziej "boi się" nasza podświadomość. Liczy się tylko to, co zauważysz jako pierwsze. Każdy element skrywa inną tajemnicę. 

obrazek
Fotografia: Materiały prasowe

Dziewczynka

Jeśli jako pierwsza w oczy "rzuciła" ci się dziewczynka, oznacza to, że jesteś osobą samodzielną, która lubi sobie radzić z problemami na własną rękę. Twoim największym strachem jest świadomość, że kiedyś możesz się zagubić i "błądzić jak dziecko we mgle".

Czaszka

Aby zobaczyć ten element obrazka, należy spojrzeć na niego całościowo. Czaszka jest doskonale ukryta, podobnie jak twoja tajemnica, którą strzeżesz przed światem. Najbardziej boisz się tego, że kiedy wyjdzie na jaw, twoi bliscy zmienią o tobie zdanie. 

Drzewa

Podobnie jak drzewa lubisz zapuszczać korzenie, a myśl o zmianach przeraża cię jak nic innego na świcie. Wolisz żyć dniem dzisiejszym i nie myśleć o przyszłości, która zawsze może przynieść coś nowego i nieznanego. 

Dziecko

Jeśli na pierwszym miejscu zobaczyłeś dziecko ukryte za drzewami to oznaka, że najbardziej lękasz się samotności. Jesteś zwierzęciem stadnym, które uwielbia otaczać się przyjaciółmi i rodziną. Bez nich nie potrafiłbyś sobie poradzić. 

A Wy, co zauważyliście w pierwszej kolejności? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów