Co widzisz na obrazku? To, co wskażesz jako pierwsze, zdradzi, jaki naprawdę jesteś w związku!

Julia Pandecka 31.12.2019
Co widzisz na obrazku? To zdradzi prawdę o tym, jaki jesteś w związku
Fotografia: Yourtango.com

Czasami możemy nie zdawać sobie sprawy z tego, jacy tak naprawdę jesteśmy w związku. Warto zdać sobie z tego sprawę. Pomóc w tym może psychotest z obrazkiem!

Psycholodzy stworzyli różne testy osobowościowe, dzięki którym możemy dowiedzieć się prawdy na swój temat. Przede wszystkim rzeczy, o których do tej pory nie mieliśmy pojęcia. Podświadomość lubi nam bowiem płatać figle. Zwłaszcza w przypadku, gdy chodzi o nasze życie uczuciowe. Wówczas serce nie zawsze idzie w parze z rozumiem. Spójrzcie na poniższy obrazek i wskażcie jedną rzecz, którą zauważyliście jako pierwszą. Ona powie wam prawdę na temat tego, jacy jesteście w związkach.

Zobacz także: Zielone, niebieskie, a może piwne? Sprawdź, co twój kolor oczu mówi o tobie!

Jaki jesteś w związku?

Kolorowy obrazek, który znajdziecie poniżej, to psychotest. Dzięki niemu dowiecie się, jacy tak naprawdę jesteście w związkach z innymi ludźmi.

Pamiętajcie tylko, że liczy się wyłącznie pierwsze spojrzenie!

Co widzisz na obrazku? To zdradzi, jaki jesteś w związku
Fotografia: Yourtango.com

Co zobaczyłeś na obrazku?

Drzewo

W każdym związku potrzebujesz czasu, żeby się odnaleźć. Dopiero, gdy dogłębnie poznasz drugą połówkę, zaczynasz się uspokajać. Wtedy wiesz, że to ta osoba i zaczynasz odczuwać idyllę. Staraj się jednak nie przytłaczać swojej drugiej połówki. Za bardzo lubisz spędzać z nią czas. Czasami w związku potrzebna jest przestrzeń, której ty nie potrafisz zapewnić drugiej osobie. Kiedy nie jesteś z partnerem, odczuwasz bowiem pustkę i niepokój, który sprawia, że popadasz w paranoję.

Sylwetka

Zdecydowanie boisz się ukazywać emocje i uczucia. To właśnie przez to rozpadają się twoje relacje. W prawdziwym związku ważna jest szczerość i rozmawianie o wzajemnych odczuciach. Ty zazwyczaj zamykasz się przed swoim ukochanym, ze strachu przed tym, że zrobisz coś nie tak. Okazuje się natomiast, że to właśnie ta skrytość jest twoim największym problemem. Postaraj się otworzyć, zwłaszcza, jeżeli jesteś pewny drugiej osoby i jej ufasz.

Ptak

W związku czujesz się jak ryba w wodzie. Od początku jesteś otwarty i ufny wobec drugiej osoby. Starasz się nie ukazywać zazdrości i dajesz partnerowi naprawdę dużo wolności, której samemu też wymagasz. Problem jednak w tym, że mało kto jest tak tolerancyjny jak ty. I przez to może być ci trudno znaleźć drugą połówkę. Zastanów się, czy przypadkiem nie wymagasz od partnera za dużo wolności? Pamiętaj, że popadanie w żadną ze stron nie jest dobre.

Zobacz także: Co widzisz na obrazku? Pierwsza rzecz, którą wskażesz, zdradzi twoje ukryte lęki! 

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów