To, jak jesz pizzę, mówi, jaką jesteś osobą! Wybierz jeden z czterech sposobów

Zuzanna Morska 22.01.2020
Kobieta je pizzę
Fotografia: Shutterstock

Pokaż mi, jak jesz pizzę, a powiem ci kim jesteś! Zobaczcie, co sposób jedzenia pizzy mówi o waszej osobowości.

Chyba nie ma na świecie osoby, która choć raz w życiu nie jadłaby pizzy. Wiedzieliście, że sposób jej jedzenia może wiele powiedzieć na temat tego, jakimi jesteśmy ludźmi?

Postanowiła przeanalizować to badaczka Patti Wood. To właśnie ona wyróżniła 4 sposoby jedzenia pizzy, z których można wyczytać wiele o osobowości. A wy jak jecie pizzę i co to o was mówi? Sprawdźcie!

To, jak jesz pizzę, mówi, jaką jesteś osobą

Jedzenie pizzy to czynność podświadoma. Skupiamy się na wybraniu naszej ulubionej, a następnie na jej smaku. Kompletnie nie przykładamy wagi do tego, jak jemy pizzę.

A okazuje się, że sposób jedzenia pizzy może wiele o nas powiedzieć! Jak jecie pizzę i co to o was mówi?

1. Sztućcami

Jeżeli jesz pizzę przy użyciu sztućców, jesteś bezinteresownym i godnym zaufania człowiekiem. Przyjaciele zawsze mogą liczyć na twoją pomoc. Osoby, które jedzą pizzę widelcem i nożem, są odbierane przez otoczenie jako te poukładane i lubiące porządek. Są też przewidywalne w różnych kwestiach. Co ciekawe, najczęściej wybierają jeden rodzaj pizzy.

2. Klasycznie - od "czubka" pizzy do ciasta

Jeżeli jesz pizzę klasycznie, jesteś typem obserwatora. Oznacza to tyle, że lubisz stabilizację, bezpieczeństwo. Rozglądasz się na ludzi wokół, bacznie ich obserwujesz. Jesteś osobą, która kieruje się w życiu zasadami. Ale jesteś też ostrożny, wierny i lojalny.

3. Najpierw brzegi

Jeżeli zaczynasz jedzenie pizzy od jej brzegów, jesteś prawdziwym indywidualistą. Masz swój pomysł na życie, lansujesz też trendy. Uwielbiasz być w centrum zainteresowania, jesteś głośny, a często też emocjonalny. Ludzie mogą postrzegać cię jako "drama queen", gdyż lubisz histeryzować i wpadać w panikę.

4. Jak kanapkę

Jeżeli składasz kawałek pizzy jak kanapkę, jesteś prawdziwym buntownikiem! Nie lubisz zasad, nie znosisz przystosowywać się do obowiązujących reguł. Nie zastanawiasz się nad konsekwencjami, nie analizujesz zbytnio tego, co się wokół dzieje i co robisz. Nie tracisz czasu na bzdury, tylko brniesz do celu.

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

1. Z którym żywiołem się utożsamiasz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów