Co widzisz na obrazku? To, co zobaczyłeś jako pierwsze zdradzi, w jaki sposób wyrażasz uczucia

Katarzyna Leszczyńska 20.02.2018
To, co zauważyłeś zdradzi, w jaki sposób wyrażasz uczucia
Fotografia: materiały prasowe

Poniższy test psychologiczny może zdradzić, w jaki sposób wyrażasz uczucia. Wystarczy, że wskażesz pierwszą rzecz, którą zauważyłeś.

Każdy człowiek inaczej wyraża swoje uczucia. Jedni są bardziej otwarci, inni duszą emocje w sobie. Niektóry nawet nie zdają sobie sprawy, że za rzadko lub zbyt często opowiadają o uczuciach, ponieważ jest to dla nich całkiem naturalne. Sprawa wychodzi dopiero wtedy, gdy rozpoczynają związek. Niektórzy partnerzy mogą nie zaakceptować takiej formy wyrażania uczuć.

Zobacz także: To, co zauważysz jako pierwsze zdradzi, w jaki sposób się zakochujesz

Warto dlatego zdać sobie sprawę z tego, w jaki sposób wyrażamy emocje. W określeniu tego, w jaki sposób opowiadamy o uczuciach, może nam pomóc poniższy obrazek. Wystarczy dokładnie się mu przyjrzeć. Pierwsze rzecz, którą zauważycie zdradzi to, jak wyrażacie miłość.

To, co zobaczysz wskaże, w jaki sposób wyrażasz uczucia
Fotografia: materiały prasowe

Co zauważyłeś jako pierwsze?

Dom

Jesteś prawdziwym domatorem, a uczucia najbardziej lubisz pokazywać przez czyny, czasami zapominając, że można też słowami powiedzieć „kocham cię”. Nie można ci jednak zarzucić tego, że zawsze starasz się dbać o swojego ukochanego.

Księżyc

Jesteś prawdziwym romantykiem, a w wyrażaniu uczuć kierujesz się przede wszystkim kreatywnością. Cenisz sobie sztukę, dlatego o miłości najchętniej śpiewasz, malujesz lub piszesz wiersze. Trzeba przyznać, że takiego wyrażenia uczuć można zazdrościć twojemu partnerowi.

Wilk

Bardzo liczy się dla ciebie bliskość fizyczna drugiej osoby. Dlatego miłość wyrażasz przez przytulanie, pocałunki i dotykanie. Jesteś też bardzo spontaniczny i nie krępujesz się podejść do kogoś, żeby pokazać mu swoje uczucia. To bardzo ważne w poważnych relacjach.

Drzewa

Najważniejsze dla ciebie w miłości jest zaufanie. Dlatego też swoje uczucia pokazujesz uzewnętrzniając się przed drugą osobą. Jeżeli powierzasz jej sekrety i opowiadasz historie, których nie powierzyłbyś komuś innemu, ta osoba może być pewna, że ją kochasz.

Twarz

Bezgranicznie poświęcasz się dla drugiej osoby. Traktujesz obiekt swoich uczuć wyjątkowo i przede wszystkim stawiasz go zawsze na pierwszym miejscu. Osoba, którą kochasz nigdy nie poczuje się przez ciebie zaniedbywana. Zawsze będzie twoim priorytetem.

Zobacz także: To, co zauważysz jako pierwsze, zdradzi twoje oczekiwania wobec związku

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów