To, w jaki sposób trzymasz kubek, zdradza, jaką masz osobowość

Malwina Wasilewska 16.01.2020
kubek
Fotografia: Shutterstock

Odpowiedź może cię zaskoczyć.

Trzymasz kubek w jednej dłoni? A może obejmujesz go obiema rękami? Twoja mowa ciała może zdradzić na twój temat więcej, niż ci się wydaje. Poznaj prawdę na swój temat.

Psychotest: w jaki sposób trzymasz kubek?

Sięganie po kubek to jedna z czynności, którą wykonujemy automatycznie. Okazuje się, że sposób, w jaki to robisz, może zdradzać, jaką masz osobowość. Zastanów się nad tym, w jaki sposób trzymasz kubek, a następnie przeczytaj, co to oznacza.

Jeśli trzymasz kubek obiema rękami, to znaczy, że jesteś otwartą, przebojową i towarzyską osobą, która lubi pracować w zespole. Poza tym często pytasz innych o radę i chętnie doradzasz innym. Twoją największą wadą jest trudność w podejmowaniu decyzji.

Trzymasz kubek jedną dłonią za ucho? Jesteś spokojny i opanowany nawet w najbardziej stresujących sytuacjach. Przez to, że niewiele mówisz i trzymasz emocje na wodzy, możesz być uważany przez innych za osobę zimną i zdystansowaną. W rzeczywistości jesteś nieśmiały. Jednak przy bliższym poznaniu otwierasz się na innych i przez najbliższych jesteś uważany za osobę godną zaufania.

Jeżeli zaś trzymasz jedną dłonią za kubek, to znaczy, że masz beztroskie podejście do życia. Jesteś odważny, radosny i masz wyjątkowe poczucie humoru. Dzięki temu ludzie cię uwielbiają i chętnie spędzają czas w twoim towarzystwie. Twoimi największymi wadami są lenistwo i egoizm.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów