Co mówi o tobie godzina, w której się urodziłeś?

Wróżka Katerina 11.12.2019 AKTUALIZACJA: 17.12.2019
Radosna podróżniczka w kapeluszu na moście
Fotografia: Shutterstock

Okazuje się, że nie tylko znaki zodiaku określają nasze cechy charakteru. Naszą osobowość może zdradzić także godzina, w której przyszliśmy na świat. Sprawdź koniecznie!

Wydawać by się mogło, że to bez znacznie, jednak nic bardziej mylnego! Okazuje się, że godzina, w której przyszliśmy na świat, może powiedzieć na nasz temat naprawdę bardzo dużo. Widać zatem, że nie wszystko zapisane jest w gwiazdach. Niektóre rzeczy mogą bowiem wynikać z przeznaczenia. Jeżeli zatem nie wiecie, o której się urodziliście, koniecznie spróbujcie się tego dowiedzieć! I sprawdźcie, co ta godzina mówi na temat waszej osobowości.

Zobacz także: Za to ludzie cię uwielbiają! Znak zodiaku wskaże twoją najlepszą cechę

Co mówi o tobie godzina, w której się urodziłeś?

Rano, po południu, a może wieczorem? To, w jakiej części dnia i o której godzinie przyszliście na świat, może powiedzieć, jakimi jesteście ludźmi.

Sprawdź, który przedział pasuje do godziny twoich narodzin i dowiedz się nowości na swój temat.

24:00-2:00

Zdecydowanie nie lubisz ryzyka. Nie jesteś osobą, która rzuci wszystko, żeby sięgnąć po nieznane. Lubisz czuć się bezpiecznie, a rodzina i przyjaciele są twoją największą opoką. Nie jesteś jednak nudziarzem. Wręcz przeciwnie. Tryskasz energią i potrafisz sprawić, że każdemu udziela się twój optymizm.

2:00-4:00

Uwielbiasz przygody! Nienawidzisz siedzieć w jednym miejscu, a aktywność to twoje drugie imię. Codzienne treningi, nieustanne podróże i ciekawość świata są tym, co przede wszystkim cię charakteryzuje. Jesteś też materiałem na dobrego przyjaciela, ponieważ twoje drugie imię to... lojalność.

4:00-6:00

W każdym człowieku potrafisz dostrzec dobro. Dlatego też ludzie do ciebie lgną, ponieważ sam starasz się być przede wszystkim serdeczny. Jednocześnie masz romantyczną duszę i uwielbiasz oddać się marzeniom. I choć czasem za bardzo odpływasz od rzeczywistości, bliscy cię uwielbiają!

6:00-8:00

Urodzony z ciebie lider. Masz ogromne ambicje, a jednocześnie nietrudno ci osiągnąć wyznaczone cele, zwłaszcza, że jesteś osobą niezwykle kreatywną. Ludzie uwielbiają z tobą pracować, ponieważ wiedzą, że nie zostawisz ich do końca projektu. Zawsze musisz nadzorować każdą inicjatywę od początku do końca.

8:00-10:00

Myśliciel, oaza spokoju, dobry słuchacz - tak postrzegają cię inni. Nigdy nie udajesz kogoś kim nie jesteś, a zdecydowanie żaden z ciebie wariat. Cenisz sobie spokój, lubisz wyłączyć się z codzienności, zwłaszcza wtedy, gdy dookoła zaczyna być zbyt chaotycznie. Każdy jednak wie, że może zgłosić się do ciebie z problemem.

10:00-12:00

Szybko się nudzisz, dlatego też musisz być w nieustannym ruchu. Lubisz też otaczać się całymi grupami ludzi. Samemu nie zapewnisz sobie bowiem wystarczającej ilości rozrywki. Gdy jednak są przy tobie bliscy, jesteś prawdziwą duszą towarzystwa. Nic więc dziwnego, że wszyscy uwielbiają spędzać z tobą czas.

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku porzucają partnerów bez ostrzeżenia

12:00-14:00

Jesteś urodzonym prymusem. Od najmłodszych lat musisz być najlepszy we wszystkim, a za tym idą doskonałe wyniki. Czy to w szkole, czy później w karierze zawodowej, ambicja cię nie opuszcza. Dzięki temu prawdziwy z ciebie zwycięzca. Jesteś po prostu skazany na sukces!

14:00-16:00

Rutyna ci nie przeszkadza, ale od czasu do czasu. Uwielbiasz bowiem podróże i to im dalej, tym lepiej. Jesteś osobą energiczną, starasz się jednak nie wpadać w wir chaosu. Uporządkowane życie to dla ciebie podstawa, dzięki której potrafisz zrealizować wszystkie plany, jednocześnie znajdując czas dla siebie. Idealny balans.

16:00-18:00

Jeżeli jeszcze nie zostałeś detektywem, koniecznie napraw ten błąd! Jesteś bowiem niezwykle dociekliwy i uwielbiasz rozwiązywać zawiłe zagadki. Jednocześnie nie będziesz nikogo oceniać, dopóki nie poznasz go w 100% i nie będziesz pewien jego intencji. Dlatego też ludzie doceniają cię w każdej dziedzinie życia.

18:00-20:00

Jesteś osobą, przy której każdy czuje się dobrze. Potrafisz być empatyczna i współczuć, kiedy potrzeba, jednocześnie jesteś ogromnym wsparciem dla bliskich. Czasami jednak za duży z ciebie samarytanin. Od czasu do czasu powinieneś pozwolić sobie na grzeszne przyjemności tylko dla siebie.

20:00-22:00

Nie musisz być w centrum uwagi, jednak uwielbiasz, kiedy ludzie cię doceniają. Zwłaszcza, że zawsze potrafisz zdawać sobie sprawę z tego, co udało ci się osiągnąć. Motywacja napędza cię do działania. Dlatego też sam starasz się motywować innych do osiągania postawionych sobie celów. 

22:00-24:00

Masz dobitnie postawione cele i doskonale wiesz, czego chcesz. Nie dasz sobie wmówić, że ktoś wie dla ciebie lepiej. Jesteś niezwykle kreatywną osobą i starasz się to wykorzystywać każdego dnia. Dzięki temu ludzie cię doceniają, a to dla ciebie najlepsza nagroda.

Zobacz także: Te znaki zodiaku tworzą najgorętsze pary w łóżku! Sprawdź, czy jesteś na liście!

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

1. Z którym żywiołem się utożsamiasz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów