Zielone, niebieskie, a może piwne? Sprawdź, co twój kolor oczu mówi o tobie!

Julia Pandecka 27.12.2019 AKTUALIZACJA: 30.12.2019
Kobieta o piwnych oczach robi serduszko z rąk
Fotografia: Shutterstock

Różne nasze cechy mogą powiedzieć wiele o naszej osobowości. Okazuje się jednak, że kolor oczu powie nam najwięcej o naszych cechach charakteru! A ty jaki masz kolor?

Każdy człowiek jest inny. Mamy różne charaktery, włosy, kolory oczu. Okazuje się, że cechy zewnętrzne mogą mieć wiele wspólnego z naszą osobowością. Wystarczy spojrzeć na to, jaki kolor ma nasza tęczówka. Dzięki temu możemy dowiedzieć się całej prawdy na temat naszych cech charakteru. Zapoznaj się z naszym artykułem i sprawdź, co kolor oczu mówi na temat twojej osobowości. Tych rzeczy mogłeś nie wiedzieć na swój temat.

Zobacz także: To, jak rysujesz górę, powie wiele na temat twojej osobowości!

Co kolor oczu mówi o tobie?

W zależności od tego, jaki mamy kolor oczu, możemy różnić się także osobowością. Okazuje się, że tęczówka ma duże znaczenie na nasze usposobienie.

To, jaką barwę mają twoje oczy, może zdradzić wiele na twój temat. Przekonaj się sam! Jaki masz kolor oczu?

Oczy niebieskie

Osoby o tej barwie oczu charakteryzują się ogromną siłą wewnętrzną. Choć często uchodzą za nieśmiałe, w rzeczywistości mają ogromny temperament, który pokazują na co dzień. Choć są osobami bardzo energicznymi, nowości mogą je przerażać. Zdecydowanie wolą stagnację od nieprzewidzianych zmian. Niebieskoocy są do tego odporni na ból i rzadko miewają stany depresyjne.

Oczy zielone

Zielone oczy są uznawane za najbardziej seksowne. Dlatego to właśnie osoby o tej barwie tęczówki to prawdziwi flirciarze! Potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji. Są osobami niezwykle silnymi psychicznie, starają się być jednak ostrożni, w związku ze swoją nieufną naturą. Boją się postępować pochopnie. Są dominujące, jednak też niezwykle lojalni, za co ludzie je uwielbiają. Zielonoocy jednak, choć potrzebują pochwał, są samowystarczalni.

Oczy szare

Ni to niebieskie, ni to zielone - szare oczy zdecydowanie są wyjątkowe. A ich posiadacze są istnymi kameleonami. Potrafią dostosować się niemal do każdej sytuacji. Odnajdują się w każdej rzeczywistości i towarzystwie. Może to być ich ogromną wadą, jak i zaletą - wszystko zależy od tego, w jaki sposób wykorzystują tę umiejętność. Najważniejsze jest jednak to, że są osobami niezwykle twardymi psychicznie i nigdy nie targają nimi emocje.

Zobacz także: Tej jednej rzeczy mężczyźni nienawidzą u kobiet. Niektóre z nas nie potrafią bez tego żyć!

Oczy piwne

Ta barwa oczu to połączenie przeróżnych tęczówek - począwszy od brązowych, przez szare, skończywszy na zielonych. Każdy człowiek może mieć je w różnej konfiguracji, w związku z czym nie da się określić jednych wspólnych cech charakteru dla osób o tej barwie oczu. To prawdziwa mieszanka wybuchowa, jednak bez wątpienia ci ludzie mają jeden element wspólny - są niezwykle wrażliwi.

Oczy jasnobrązowe

Osoby o takiej barwie oczu bez wątpienia są jednymi z tych najbardziej uwielbianych w towarzystwie. Przede wszystkim dlatego, że zawsze są niezwykle uprzejme dla innych. Są lojalne i godne zaufanie, dzięki czemu nikt nie boi się powierzać im sekretów. Co ciekawe, to ranne ptaszki, choć zdecydowanie nie wstaje im się łatwo, może też ze względu na porę, o której się budzą. 

Oczy ciemnobrązowe

Na pierwszy rzut oka ciemne, często uważane za czarne oczy, wydają się nieprzyjemne. Przede wszystkim dlatego, że ich posiadacze roztaczają wokół siebie aurę tajemniczości. Okazuje się jednak, że ich posiadacze to towarzyskie osoby, a ludzie uważają je za niezwykle miłe. To urodzeni liderzy, którzy doskonale wiedzą, czego chcą i jak to osiągnąć.

Zobacz także: Co widzisz na obrazku? Pierwsza rzecz, którą wskażesz, zdradzi twoje ukryte lęki!

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

1. Z którym żywiołem się utożsamiasz?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów