5 sygnałów, które świadczą o tym, że on cię nie kocha

Malwina Wasilewska 05.12.2019 AKTUALIZACJA: 17.12.2019
Para
Fotografia: Shutterstock

Nie bagatelizuj tych zachowań!

Pewne zachowania faceta mogą świadczyć o tym, że facet cię nie kocha. Jeżeli nie masz pewności, jak on odbiera waszą relację, koniecznie przeczytaj ten tekst. W przypadku, gdy mężczyzna przejawia poniżej opisane zachowania, powinnaś od niego uciekać zanim będzie za późno.

Znaki, które są dowodem na to, że facet cię nie kocha

Zanim całkowicie stracisz głowę dla faceta, upewnij się, czy on cię kocha. Nieszczęśliwa miłość to najgorsze to jedna z najgorszych rzeczy, jakie może nas spotkać. Jeśli zastanawiasz się, czy mężczyzna, który ci się podoba, myśli o waszej relacji poważnie, przyjrzyj się jemu uważnie. Jeśli przejawia poniższe zachowania, to znak, że powinnaś się wycofać, bo on cię nie kocha.

1. Nie rozmawia z tobą o wspólnej przyszłości

Osoby, które są w sobie zakochane, mogłyby godzinami opowiadać o wspólnych planach. A jak jest w waszym przypadku? Jeśli spędzacie ze sobą wiele czasu i często ze sobą rozmawiacie, ale mimo to on nigdy nie nawiązuje do waszej przyszłości, to powinno ci to dać do myślenia. Bardzo możliwe, że facet nie ma żadnych planów związanych z tobą.

Zobacz także: Tych ubrań i dodatków faceci nie znoszą u kobiet!

2. Nie stawia cię na pierwszym miejscu

Zamiast spędzić z tobą wieczór po raz kolejny facet wybiera spotkanie z kolegami, to znak, że nie jesteś wysoko na jego liście priorytetów. Porozmawiaj z nim o tym, a jeśli mimo to on nie zmieni swojego zachowania, uciekaj. Z kimś takim nigdy nie zaznasz prawdziwego szczęścia.

Zobacz także: 7 fryzur, których faceci nie znoszą u kobiet

3. Często go irytujesz

Nikt nie jest doskonały i zdarza się, że zachowanie ukochanej osoby może nas rozdrażnić, ale wszystko ma swoje granice. Jeżeli facet irytuje się już po pierwszym wypowiedzianym przez ciebie zdaniu i często na ciebie pokrzykuje, to sygnał, że on nie darzy cię głębszym uczuciem.

4. Nie słucha cię

Podczas waszych rozmów często odnosisz wrażenie, że twój facet cię nie słucha? Często czujesz, jakbyś mówiła do ściany? Nie bagatelizuj tego sygnału. Nie toleruj zachowań świadczących o braku szacunku ze strony faceta.

5. Nie chce się z tobą kochać

Kontakt fizyczny ogrywa dużą rolę w związku, a pożądanie jest jednym ze znaków świadczących o tym, że dwoje ludzi łączy uczucie miłości. Jeśli zaś mężczyzna od dłuższego czasu nie ma ochoty na zbliżenia i często robi ci wymówki, to zastanów się, czy jest sens w tym przypadku inwestować swoje uczucia.

Myślisz, że o seksie wiesz wszystko i nic, co związane jest z tym tematem, nie jest dla ciebie tajemnicą? Skoro twoja odpowiedź brzmi tak, to koniecznie sprawdź swoją wiedzę w naszym QUIZIE!

Co wiesz o seksie?
Rozwiąż quiz

Co wiesz o seksie? Quiz tylko dla dorosłych!

Co wiesz o seksie?

1. Przeciętny członek Polaka we wzwodzie ma długość:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów