Ta Polka schudła po ciąży 50 kilogramów! Wygląda obłędnie

Julita Buczek 12.09.2018
schudła ponad 50 kilogramów
Fotografia: Instagram @fit_twinsowa_mama

Zobaczcie niesamowitą metamorfozę!

Jak widać, wystarczy silna wola i dużo motywacji, aby osiągnąć sukces. Karolina Kucińska schudła po ciąży ponad 50 kilogramów i cały czas pracuje nad swoją sylwetką. Wygrała również konkurs Fitness Motywatory 2017 w kategorii na najlepszą metamorfozę.

Dlaczego Karolina chciała schudnąć?

Jak każda kobieta podczas ciąży, również Karolina przybrała trochę na wadze. W jednym z wywiadów powiedziała, że od najmłodszych lat zmagała się z nadwagą. Raz ważyła 70 kilogramów, a zdarzył się okres, kiedy waga pokazywała nawet 120 kilogramów. To właśnie ta liczba zmotywowała ją do działania i podjęcia wyzwania, które przerodziło się w jej życiową pasję.

Zobacz także: Sennik: ciąża. Co oznacza sen o ciąży?

Od czego Karolina zaczęła odchudzanie?

Na samym początku Karolina zaczęła treningi od ćwiczeń z Ewą Chodakowską. Jadła mądrzej oraz starała się regularnie ćwiczyć. Karolina nie chciała tylko i wyłącznie trenować, chciała się uczyć i pomagać innym w walce ze zbędnymi kilogramami. Ukończyła wiele kursów, które pomogły jej zostać trenerem personalnym oraz dietetykiem.

Zobacz także: Ćwiczenia z Chodakowską. Dzięki nim w końcu schudniesz!

Ile Karolina waży obecnie?

Jej waga waha się teraz między 69, a 78 kilogramów-wszystko zależy od tego, na jakim etapie rekompozycji sylwetki jest obecnie. Karolina chętnie publikuje zdjęcia z siłowni i swojej spektakularnej przemiany. Bez wątpienia jest na co popatrzeć!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Te zdjęcia robią furorę na Instagramie! Musisz je koniecznie zobaczyć

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów