Przez 4 lata była na diecie roślinnej. Zobaczcie, co zrobiła z jej twarzą!

Julita Buczek 31.08.2018
jej ciało zmieniło się od diety
Fotografia: Instagram @kasumikriss

Ta dieta zmieniła nie tylko jej samopoczucie, ale również twarz!

Dieta wegańska należy do tych, które nie uwzględniają produktów pochodzenia zwierzęcego. Obecnie możemy obserwować modę na zastosowanie właśnie tej diety! Ten sposób żywienia jest nie tylko modny, ale również bardzo zdrowy. Nawet naukowcy stwierdzili, że żywienie oparte na roślinach może pomóc naszemu organizmowi w lepszym funkcjonowaniu.

Jak dieta wegańska wpłynęła na jej twarz?

Pewna Instagramerka postanowiła przejść na dietę wegańską i sprawdzić jak zmieni się jej ciało po zakończonej kuracji. Blogerka z Holandii pokazała jak przez 4 lata weganizmu, zmieniła się jej twarz. Postanowiła wykonać zdjęcie po zakończonej kuracji i ponownie wrócić do jedzenia mięsa. Nie uwierzycie, jak to na nią wpłynęło!

Po lewej: weganka od prawie 4 lat jedząca owoce, warzywa, sałatki, orzechy, nasiona, fasolę itd. Zdjęcie wykonane 2 miesiące temu. Po prawej: 3 tygodnie jedzenia wysokiej jakości tłuszczu zwierzęcego i protein. Zdjęcie zrobione wczoraj. Niczego w nich nie zmieniałam. - pisze Kristel

Zobacz także: Na tej diecie możesz pić alkohol! Sprawdź dietę dr Budwig!

Widoczne zmiany w wyglądzie - co na to internauci?

Na zdjęciu po lewej widzimy szarą cerę, pełną wyprysków. Po prawej rozświetloną i bez widocznych niedoskonałości. Zdjęcie oczywiście doczekało się komentarzy fanów Kristel. Większość z nich uważa cały eksperyment za prowokację. Zarzucają jej nawet zdradę ideałów, które jeszcze niedawno były dla niej bardzo ważne! Uważają, że rezygnacja z mięsa wiąże się z etyką, ponieważ eliminuje ona mordowanie zwierząt. Dziewczyna nie zraża się jednak złośliwymi komentarzami, twierdzi, że dzięki rezygnacji z diety wegańskiej, pozytywnie wpłynęła na jej zdrowie, wygląd i samopoczucie.

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, ale nie wiesz jaką dietę wybrać? Zasugeruj się kształtem swojej sylwetki:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów