Trenerka pokazała, jak jeden posiłek potrafi zmienić figurę. "Nie da się mieć płaskiego brzucha całą dobę"

Redakcja 18.07.2017
Sophie Allen
Fotografia: www.instagram.com/sophactivelife/

Kobieta przy okazji przekonuje, że bycie chudym nie jest gwarancją szczęścia. 

27-letnia Sophie Allen jest trenerką personalną, która na swoim Instagramie nie tylko chwali się wysportowaną sylwetką, ale także mobilizuje innych do podjęcia aktywności fizycznej. Nie ma jednak obsesji na punkcie szczupłej sylwetki, o czym przekonuje na zdjęciach. Jedno z nich szczególnie poruszyło internautów. 

Trenerka udostępniła w mediach społecznościowych kolaż złożony z dwóch zdjęć zrobionych w niewielkim odstępie czasu. Fotografia po lewej stronie została wykonana tuż po treningu i widać na nim wysportowane i jędrne ciało 27-latki. Zdjęcie po prawej stronie przedstawia Sophie Allen również po treningu, ale tym razem po zjedzonym obiedzie i wypiciu kilku szklanek wody. 

Jeśli to komukolwiek pomoże uporać się z przekonaniem, że większość ludzi ma płaski brzuch przez całą dobę, to nie przestanę wstawiać takich zdjęć, mimo że wiążę się to z nienawistnymi i dziwnymi komentarzami - napisała Sophie Allen na Instagramie. 

"Kocham twój komentarz"

W tym samym wpisie zwróciła uwagę na fakt, że nikt nie powinien wstydzić się wystającego brzucha, bo może on być spowodowany wieloma czynnikami, a niekoniecznie lenistwem. 

Wzdęcia, woda w organizmie, rozciągnięty żołądek...Brzuch może wystawać z wielu powodów - wolne trawienie, nadwrażliwość na pewne produkty, cykl miesiączkowy, woda wypita przed posiłkiem lub tuż po, zespół nieszczelnego jelita (...) - napisała Sophie Allen. 

Fani trenerki zdjęciem i komentarzem są zachwyceni. Zauważają, że kobieta daje im siłę i że to dzięki niej inaczej dziś patrzą na swoje ciało. 

Kocham twój komentarz. Piękne ciało, piękna kobieta - napisał internauta. 

Te zdjęcia sprawiły, że zaczęłam inaczej postrzegać siebie i swoje ciało. Kocham to - dodała kolejna. 

Och, ok, nie jestem jedyna. Dziękuję!!!

Internauci doceniają Sophie Allen przede wszystkim za to, że nie boi się pokazywać swojego ciała, które nie zawsze jest "idealne". Nierzadko też pozwala sobie na kulinarne grzeszki i przekonuje, że w byciu sobą nie ma nic złego - a wprost przeciwnie. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów