Oto metamorfoza, która zmotywuje cię do odchudzania: ta kobieta zrzuciła aż 62 kilogramy!

Julita Buczek 27.09.2018
schudła ponad 50 kilogramów
Fotografia: Instagram @cassandra.hili

Schudła 62 kilogramy i teraz wygląda oszałamiająco!

Jeśli nie możesz schudnąć i ten problem spędza ci sen z powiek, koniecznie zapoznaj się z historią tej młodej kobiety, która schudła aż 62 kilogramy. Ta historia na pewno cię zmotywuje!

Dlaczego Cassandra chciała schudnąć?

Problem pojawił się, kiedy dziewczyna miała zaledwie kilka lat. Bez wątpienia warto o tym wspomnieć, ponieważ przez większość swojego życia była otyła. Pomimo tego, że dieta dziewczyny nie różniła się od tych, które stosowali jej rówieśnicy. Mała Cassandra tyła w szybkim tempie i nikt nie wiedział jak jej pomóc. Kiedy dziewczyna dorosła postanowiła zawalczyć o siebie. Trwało to dosyć długo, ponieważ dziewczyna wpadła w sidła efektu jojo. Jak się później okazało  Cassandra cierpi na insulinooporność. Na pewnym etapie życia dziewczyna ważyła aż 117 kilogramów!

Jak Cassandra schudła 62 kilogramy?

Na samym początku powiedziała sobie, że tym razem się jej uda i weźmie się w garść. Dziewczyna była bardzo zmotywowana i dzięki temu osiągnęła upragniony cel! Swoją walkę o lepszą sylwetkę rozpoczęła od zastosowania się do rad dietetyków, którzy starannie ułożyli jej plan żywieniowy. Później zaczęła chodzić na siłownię, a na niej korzystać z bieżni (na samym początku wytrzymywała na niej tylko 15 minut), później doszły zajęcia fitness. W ciągu dwóch lat schudła 55 kilogramów! Jest to niesamowity wynik! Cały czas chodzi na siłownię i stosuje dietę, dlatego cały czas traci zbędne kilogramy i modeluje swoją sylwetkę.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Pamiętasz jeszcze te gadżety? Sprawdź swoją wiedzę na temat kultowych dodatków z lat 90.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów