Ta kobieta schudła ponad 90 kilogramów. Wykluczyła ze swojej diety jeden składnik!

Julita Buczek 16.06.2020
kobieta na siłowni
Fotografia: Shutterstock

Ta kobieta udowodniła, że do tego, aby schudnąć wystarczy odrobina motywacji i samozaparcia. Niedawno pochwaliła się swoją spektakularną metamorfozą na Instagramie.

W sieci jest wiele motywatorek czy trenerek, które chcą zachęcić innych do ćwiczeń. Wśród nich znalazła się również influencerka z Nowej Zelandii, która zaprezentować w sieci swoją metamorfozę.

Kobietę na jej instagramowym koncie obserwuje ponad 300 tysięcy osób. To właśnie tam Simowe Anderson pochwaliła się zdjęciami swojej nietuzinkowej metamorfozy.

Schudła ponad 90 kilogramów

Popularna teraz influencerka, zanim przeszła na dietę, ważyła 165 kilogramów. Okazuje się, że dzięki wykluczeniu węglowodanów oraz regularnym ćwiczeniom udało jej się zrzucić aż 92 kilogramy. Kobieta po tak dużej utracie kilogramów przeszła zabieg usunięcia nadmiernej ilości skóry. Obecnie jej sylwetka prezentuje się znakomicie. Na jej istagramowym profilu pojawiło się parę fotografii, które pokazują, jak poważną zmianę przeszła Simone.

Influencerka postanowiła opowiedzieć swoim obserwatorom, jak utrata wagi wpłynęła na jej życie. Powiedziała, że walkę z dodatkowymi kilogramami rozpoczęła, ponieważ chciała być zdrowa.

Zawsze czułam się piękna, zawsze byłam pewna siebie. Różnica jest taka, że teraz wiem, że czeka mnie długie i zdrowe życie - napisała Simone pod jednym ze swoich zdjęć na istagramowym koncie.

Co sądzicie o metamorfozie Simone?

Zobacz także: Co jeść po treningu? Najlepsze pomysły na posiłek potreningowy

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów