Syn Audrey Hepburn zdradził sekret jej diety. To dlatego aktorka była tak szczupła

Redakcja 25.08.2017
Audrey Hepburn
Fotografia: East News

Gwiazda miała swój sposób na utrzymanie zgrabnej sylwetki. 

Audrey Hepburn, a właściwie Audrey Kathleen Ruston, była bez wątpienia jedną z najpiękniejszych aktorek w historii kina. Kobiety zazdrościły jej urody, a mężczyźni skrycie się w niej kochali. Nie tylko jej uroda była podziwiana. Również jej liczne stylizacje wzbudzały ogromne zainteresowanie i nawet dziś wiele kobiet stara się naśladować jej styl. 

Wielu zastanawiało się również, jaki był sekret jej urody i doskonałej figury. Jak podaje Wp.pl, podejrzewano nawet, że miała zaburzenia odżywiania. Te doniesienia zdementował jej syn Luca Dotti, który jest autorem książki "Audrey w domu", w której zdradził między innymi, jak jego matka dbała o ciało i zdrowie. 

Miała naturalny instynkt podpowiadający jej, jak żyć zdrowo, ale nie miała obsesji na punkcie zdrowej żywności. Namawiała każdego, aby pić dużo wody i jeść dużo warzyw. I jak widać miała rację, teraz każdy podkreśla, jakie to zdrowe i konieczne dla organizmu. Tego ją nauczono w dzieciństwie i ona nas też tego uczyła - wyjaśnił Luca, a jego wypowiedź przytacza Wp.pl. 

Jak podaje portal, aktorka zawsze kupowała sezonowe warzywa, a raz w miesiącu robiła detoks. Wówczas jadła tylko warzywa, owoce, piła jogurt i duże ilości wody. Jak napisał syn Hepburn, jadła mięso, ale w niewielkich ilościach.

80 procent tego co jadła, stanowiły warzywa i owoce. Jej ulubionym daniem był jednak...makaron z sosem pomidorowym. Co ciekawe, nie przepadała za aktywnością fizyczną. Mimo że w młodości uczyła się baletu, później porzuciła treningi. 

Gwiazda "Śniadania u Tiffany'ego" zmarła w 1993 roku, w wieku zaledwie 64 lat. 

Audrey Hepburn
Fotografia: East News

Audrey Hepburn 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów