Trenerka Rozenek zdradza jej sposób na szybki powrót do formy sprzed ciąży. Znamy sekret jej treningów!

Malwina Wasilewska 24.08.2020
Małgorzata Rozenek
Fotografia: KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

"Perfekcyjna" postawiła skorzystać z profesjonalnej pomocy. Poznajcie sekret jej treningów.

Małgorzata Rozenek po porodzie szybko rozpoczęła treningi, aby pozbyć się dodatkowych kilogramów po ciąży. Jak się okazuje, by wrócić do sylwetki sprzed ciąży, musi schudnąć jeszcze 8 kilogramów. Zastanawiacie się, w jaki sposób udaje się jej redukować wagę w tak szybkim tempie? Jej trenerka zdradziła szczegóły!

Sposób Małgorzaty Rozenek na szczupłą sylwetkę

Zastanawiacie się, jak to się stało, że Małgorzata Rozenek tak szybko zrzuca zbędne kilogramy po ciąży? Okazuje się, że "Perfekcyjna" nie tylko dba o dietę, ale też korzysta z pomocy trenerki personalnej, która odpowiada za jej plany treningowe.

Jak informuje magazyn "Party", gwiazda ćwiczy z trenerką Lidią Wierzbowską 3-4 razy w tygodniu, a każdy z treningów trwa o 35 do 45 minut. W tym czasie Małgosia ćwiczy przede wszystkim poprzeczne mięśnie brzucha i mięśnie podtrzymujące kręgosłup. Warto dodać, że Rozenek urodziła dzięki cesarskiego cięciu przez co do 12. tygodnia po porodzie nie mogła wykonywać bardziej obciążających ćwiczeń.

Na razie postawiłyśmy na spacery z wózkiem i wzmacniamy za pomocą gimnastyki mięśnie głębokie, m.in. poprzeczne brzucha i podtrzymujące kręgosłup — mówi trenerka Rozenek, Lidia Wierzbowska, w rozmowie z "Party".

Jak oceniacie figurę Rozenek?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!                

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów