Ta kobieta przeszła niesamowitą metamorfozę! Schudła aż 52 kg!

Shandra Redwine z mężem przed swoją spektakularną metamorfozą
Fotografia: mediadrumworld.com/Shandra Red/Media Drum/East News

Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba! Shandra Redwine schudła 52 kg i dziś wygląda zupełnie inaczej niż przed metamorfozą!

Shandra Redwine od dzieciństwa zmagała się z nadwagą. Powodem tego była trauma z dzieciństwa, ponieważ jako dziewczynka była maltretowana przez ojca. Ze stresem poradziła sobie w typowy dla wielu osób sposób - zajadając go. Dziś ma 34 lata, jest mamą dwóch chłopców i jednocześnie stała się ogromną motywacją dla wszystkich młodych mam! A wszystko dlatego, że postanowiła zmienić swoje nawyki żywieniowe i schudnąć!

Zobacz także: Ta Polka schudła po ciąży 50 kg! Wygląda obłędnie

34-letnia mama schudła 52 kg!

Shandra postanowiła się zmienić już, gdy poznała swojego męża. Przeszła jednak dwie ciąże, które nie sprzyjają odchudzaniu. Teraz jest szczęśliwą i przede wszystkim zdrową mamą dwóch chłopców.

Przeszła na dietę i zaczęła regularnie ćwiczyć. Dzięki temu ze swojej początkowej wagi 115 kg zeszła aż do 63 kg! Schudła aż o 7 rozmiarów. Dziś, jak sama twierdzi, jest chudsza, piękniejsza, zdrowsza, a do tego wszystkiego - tryska energią! A nie da się ukryć, że ta jest bardzo potrzebna młodej mamie. 

Shandra stała się motywacją dla innych kobiet w jej wieku oraz borykających się z problemem otyłości po ciąży i nie tylko. Sami zobaczcie jej spektakularną metamorfozę!

Zobacz także: Poznajcie nowy hit w odchudzaniu 2019 roku - Noom diet! 

Shandra Redwine i jej spektakularna metamorfoza
Fotografia: mediadrumworld.com/Shandra Red/Media Drum/East News

Chcesz schudnąć, ale nie wiesz od czego zacząć? Przede wszystkim wyeliminuj te produkty!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów