Schudła ponad 20 kilogramów, dzięki jednej rzeczy. Musicie tego spróbować

Julita Buczek 25.10.2018
schudła i wygląda pięknie
Fotografia: Instagram @lovesweatfitness

Obecnie jej profil na Instagramie prezentuje się znakomicie. Umięśniona i zadbana sylwetka jeszcze do niedawna była jej marzeniem, które dopiero teraz osiągnęła.

Zaglądając na jej konto na Instagramie bardzo trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno zmagała się z dużą nadwagą. Obecnie szczęśliwa i wysportowana dziewczyna, kiedyś mogła tylko pomarzyć o tym, co teraz jest dla niej codziennością. Katie Dunlop zmieniła w swoim życiu sposób odżywiania i osiągnęła spektakularny sukces.

Zdrowe odżywianie i ćwiczenia

Katie próbowała różnych sposobów, żeby schudnąć. Niestety przez wiele lat katowała się nieodpowiednimi dietami, które nie przynosiły upragnionego rezultatu. W pewnym momencie postanowiła zmienić swoje nastawie i zrezygnować z ważenia się. Uznała, że przez wszystkie lata stosowała diety z przymusu i bez przekonania. Postanowiła zmienić swoje nastawienie i wybrać dietę, która będzie idealnie pasować do jej trybu życia. W końcu zrozumiała, że jeśli chce osiągnąć zadowalające efekty, musi na nie poczekać. Katie wyeliminowała ze swojej diety ciężkie sosy oraz sól, nauczyła się również nowych przepisów, które z pewnością pomogły jej w osiągnięciu celu.

Ile czasu zajęła jej przemiana?

Zmiana nawyków żywieniowych oraz znalezienie odpowiedniej diety sprawiły, że Katie zrzuciła ponad 20 kilogramów w 6 miesięcy. Obecnie dziewczyna je 5 posiłków dziennie i regularnie odwiedza siłownię. Katie wzbogaciła swoją dietę o zdrową żywność, teraz do swoich dań dodaje orzechy, awokado, chude mięso czy ryby. Jak sama podkreśla, najpierw należy ustalić odpowiednią dietę i zacząć się do niej stosować.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów