Schudła 70 kilogramów i zdradziła swój sekret. Z diety wyeliminowała tylko cztery produkty

Redakcja 25.04.2017
Casey Gemmell
Fotografia: www.instagram.com/beautifulu_pinup/

Pierwszym krokiem metamorfozy była zmiana nawyków żywieniowych. 

Casey Gemmell straciła na wadzę 70 kilogramów po tym, jak wyeliminowała ze swojej diety cztery popularne produkty i rozpoczęła regularne ćwiczenia.

Rok po urodzeniu dziecka, Casey Gemmell ważyła 160 kilogramów. Przez wiele lat nie chciała dopuścić do siebie myśli, jak bardzo zaniedbała się. Jej nastawienie zmieniło się, gdy zobaczyła zdjęcia wykonane podczas przyjęcia przez jej znajomych. 

Jak podaje Today.com, 37-latka zorganizowała imprezę tematyczną i poleciła wszystkim gościom, aby przebrali się za superbohaterów. Sama zamówiła strój Batgirl w rozmiarze plus-size, który i tak okazał się za mały. Kobieta postanowiła jednak, że się w niego wciśnie. Jak pomyślała, tak też zrobiła. Kilka dni po przyjęciu, znajomi organizatorki wstawili zdjęcia na Facebooku. Gdy odnalazła na nich siebie, nie chciała uwierzyć, że kobieta z fotografii to ona. 

Pomyślałam, że to nie ja, że zdjęcie zostało zrobione pod złym kątem. Ale potem ktoś wstawił kolejne zdjęcie pod jeszcze gorszym kątem. Czekałam na zdjęcie zrobione pod dobrym kątem i nie doczekałam się - powiedziała Casey Gemmell, a jej wypowiedź przytacza Today.com.

Casey Gemmell
Fotografia: www.instagram.com/beautifulu_pinup/

Casey Gemmell 

Tylko cztery składniki 

Kobieta postanowiła zmienić swoje życie, a przynajmniej to, jak wygląda. Zaczęła od diety, z której wyeliminowała cztery popularne produkty: sery, makarony, pieczywo i słodzone napoje. Choć nawyków żywieniowych nie było łatwo zmienić, 37-latka postanowiła nie odpuszczać. 

Kobieta zaczęła regularnie ćwiczyć na siłowni i biegać, cieszyć się z małych rzeczy i doceniać nawet najmniejszy postęp. Gdy weszła na pokład samolotu i zajęła miejsce popłakała się ze szczęścia, bo nie musiała już prosić o specjalny dłuższy pas, którym mogłaby się przypiąć. 

Proces utraty wagi trwał 4 laty. Casey Gemmell nie zamierza jednak spocząć na laurach, a wprost przeciwnie. Do starych nawyków żywieniowych nie zamierza wracać, a i z ćwiczeń, które stały się jej codzienności, też nie zamierza zrezygnować. 

Casey Gemmell i jej droga do szczupłej sylwetki
Fotografia: Casey Gemmell

Casey Gemmell i jej droga do szczupłej sylwetki

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów