Usłyszała od swojego syna, że jest "gruba". Postanowiła to zmienić i schudła... 60 kg!

Zuzanna Morska 24.01.2020
Schauna Harshman
Fotografia: instagram.com/schaunaraefit

Schauna Harshman zrzuciła kilkadziesiąt kilogramów i teraz czuje się jak nowo narodzona. Zobaczcie, jak się zmieniła!

Schaunę Harshman obserwuje na Instagramie 10 tys. osób. 35-latka przeszła niezwykłą metamorfozę. A bodźcem, który sprawił, że wzięła się za siebie, były... słowa jej syna!

3-latek powiedział kiedyś kobiecie, że jest... "gruba". To dało jej do myślenia. Dzisiaj jest 60 kg lżejsza, prowadzi zdrowy tryb życia i epatuje szczęściem. Sami spójrzcie na te zdjęcia!

Schudła 60 kg dzięki swojemu synowi

Schauna wcześniej nie prowadziła zbyt zdrowego trybu życia. Kobieta przygotowywała szybkie i nie do końca zdrowe dania. Prowadziła też siedzący tryb życia i niespecjalnie przejmowała się tym, jak wygląda. Nie bez znaczenia dla jej sylwetki były także ciąże - kobieta doczekała się bowiem trojga dzieci.

To właśnie 3-letni synek zmotywował ją do działania. Harshman usłyszała bowiem, jak maluch się z niej naśmiewa. Twierdził też, że jest "gruba". I to stało się dla niej siłą napędową i sygnałem do zmiany swojego życia.

Kobieta dzisiaj nie przypomina dawnej siebie. Przeszła ogromną metamorfozę. Zaczęła od diety i ćwiczeń. Zapisała się na siłownię i do dzisiaj bywa tutaj regularnie. Postanowiła też skorzystać z interwencji lekarzy, którzy założyli na jej żołądek specjalną opaskę. Dzięki tym wszystkim zabiegom schudła... 60 kg!

Swoją metamorfozą inspiruje dzisiaj innych. Zobaczcie, jak się zmieniła.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.          

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów