Wyeliminowała jedną rzecz z diety i schudła 35 kg. Teraz jest gwiazdą internetu!

Zuzanna Morska 02.01.2020
Jenna Jameson
Fotografia: instagram.com/jennacantlose

Jej metamorfoza robi ogromne wrażenie w sieci! Tylko spójrzcie na te zdjęcia.

Jenna Jameson to obecnie fit gwiazda, której metamorfoza zrobiła w sieci prawdziwą furorę. Wszystko dlatego, że kobieta pewnego dnia postanowiła zmienić swoje życie. Dała sobie rok na to, żeby stać się zupełnie inną osobą.

Wykluczyła z diety właściwie jedną rzecz i dzięki temu schudła... 35 kg! Jej zdjęcia sprzed metamorfozy i po niej zachwyciły już kilkaset tysięcy osób!

Schudła 35 kg po wyeliminowaniu jednej rzeczy z diety

Jenna Jameson jest obecnie niekwestionowaną gwiazdą internetu. Jej instagramowy profil, na którym pokazuje trwającą wciąż metamorfozę, obserwuje prawie 500 tys. osób! Kobieta motywuje ludzi i udowadnia niedowiarkom, że wszystko zależy od odpowiedniego podejścia do życia, a także chęci.

Fit instagramerka na początku 2018 roku postanowiła schudnąć. Dała sobie rok. Wykluczyła z jadłospisu węglowodany i przeszła na dietę ketogeniczną, która charakteryzuje się tym, że dostarcza energii z białek i tłuszczów. Oczywiście nie obyło się też bez treningów.

Od tamtej pory Jenna schudła 35 kg i wygląda jak zupełnie inna osoba. Efektami swojej ciężkiej pracy podzieliła się w sieci i zachwyciła wiele osób. Nie zamierza jednak poprzestać na tym, co już osiągnęła, i pracuje nad sobą dalej.

Tylko spójrzcie na efekty!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                       

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów