Schudła 122 kilogramy w 2 lata! Zmieniła się nie do poznania

Lexi Reed
Fotografia: https://www.instagram.com/fatgirlfedup/

Co za metamorfoza!

Masz problem ze schudnięciem? Wciąż brakuje ci motywacji, aby przejść na dietę i zacząć ćwiczyć? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje cię historia pewnej Amerykanki, której udało się stracić aż 122 kilogramy w 2 lata. Ta 28-latka udowadnia, że wszystko jest możliwe. Poznajcie jej historię.

Zobacz także

Metamorfoza Lexi Reed

Lexi Reed już w dzieciństwie zmagała się z poważną nadwagą. Mimo że nie czuła się dobrze w swoim ciele, nie potrafiła odmawiać sobie przyjemności w postaci kalorycznego jedzenia. Ponadto unikała wysiłku fizycznego jak ognia. Z powodu chorobliwej otyłości w końcu popadła w depresję, przestała spotykać się ze znajomymi i nie miała już nadziei na poprawę swojej sytuacji.

Zobacz także: Schudła 62 kilogramy, teraz wygląda pięknie

W pewnym momencie spotkała na swojej drodze Danny'ego, który okazał się miłością jej życia. To on zainspirował ją do przejścia na dietę i do codziennych ćwiczeń. Dzięki niemu Lexi uwierzyła w siebie i całkowicie zmieniła styl życia. Choć większość osób twierdziła, że jej plan się nie powiedzie, Reed wciąż nie dawała za wygraną i dzielnie realizowała swój cel.

Mimo że udało się jej schudnąć aż 122 kilogramy, jej ciało wciąż nie wyglądało atrakcyjnie. Na brzuchu, udach i pośladkach pojawiła się obwisła skóra, którą Lexi chowała pod ubraniami w największych dostępnych rozmiarach. Dopiero po liposukcji zobaczyła upragnione rezultaty. Zobaczcie, jak się zmieniła.

Zagłosuj

Jesteś na diecie?

Liczba głosów:

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Niektóre polskie gwiazdy przeszły ogromną metamorfozę. Zobacz, która z nich zmieniła się najbardziej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej
Więcej newsów