Popularna aktorka Rebel Wilson zrzuciła już 18 kg! Wiemy, jak jej się to udało

Zuzanna Morska 09.07.2020
Rebel Wilson
Fotografia: BEImage/BEI/Shutterstock/EAST NEWS

Rebel Wilson w ostatnim czasie przeszła ogromną metamorfozę. Gwiazda schudła 18 kg i wygląda obłędnie!

Rebel Wilson to bardzo znana australijska aktorka. Zyskała ona popularność i przychylność widzów za sprawą przezabawnych ról, które mała okazję zagrać w wielu komediach.

Gwiazda słynie z niezwykłego talentu, zaraźliwego śmiechu, charakterystycznej blond czupryny i kobiecych kształtów. Jednak od początku tego roku postanowiła coś zmienić w swoim życiu. Przeszła na dietę, zaczęła ćwiczyć i... schudła już 18 kg!

Rebel Wilson schudła 18 kg. Jak to zrobiła?

Wilson ma na koncie wiele kultowych ról filmowych. Zagrała m.in. w "JoJo Rabbit", "Jak to robią single" czy w "Oszustkach". Fani uwielbiają ją za poczucie humoru i śmiech, którym zaraża na lewo i prawo.

Od kilku miesięcy aktorka wzbudza ogromne zainteresowanie jednak nie tylko ze względu na swój talent. Gwiazda postanowiła bowiem zmienić swoje życie - zaczęła ćwiczyć, przeszła na dietę, a efekty jej zmagań są piorunujące.

Rebel schudła już 18 kg i wygląda na to, że nie zamierza na tym poprzestać. Gwiazda zamieszcza w sieci zdjęcia, które pokazują jej przemianę. W metamorfozie pomaga jej trener personalny Jono Castano Acero. To właśnie on w jednej z rozmów z dziennikarzami zdradził, że Wilson wykonuje treningi HIIT.

Jest to pewna filozofia sportowa, która mówi o tym, że przeplatamy ze sobą okresy bardzo intensywnego trenowania z krótkimi okresami małego wysiłku. Dlatego też gwiazda ćwiczy czasami i po 6 razy w tygodniu - 45 minut dziennie. Do tego jest na diecie!

Jakie są efekty? Sami zobaczcie. My jesteśmy pod wrażeniem!

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów