Próbowały przeżyć na diecie modelek Victoria's Secret. "Nie życzę tego największemu wrogowi"

Emilia Klima 04.05.2017
Próbowały przeżyć na diecie modelek Victoria's Secret
Fotografia: Youtube.com/Candace Lowry

Zadanie okazało się trudniejsze niż podejrzewały.

Candace Lowry i Michelle Khare postanowiły przed cztery dni żywić się jak modelki występujące na słynnych pokazach marki bielizny Victoria's Secret.

Jak wygląda dieta aniołków, opowiedziała Adriana Lima w wywiadzie dla "The Telegraph". Modelka przyznała, że na 9 dni przez pokazem przechodzi na specjalną dietę składająca się wyłącznie z proteinowych szejków. Dwa dni przed pije już tylko samą wodę, a do tego ćwiczy dwa razy dziennie. Oto efekt:

Adriana Lima
Fotografia: Adriana Lima

Dieta Aniołków, po której czujesz się diabelsko źle

Youtuberki do zadania podeszły racjonalnie i przez pierwszy dwa dni postanowiły stosować "normalną" dietę modelek, przez dwa kolejne przyjmować pokarm jedynie w postaci płynów.

Przez pierwszą połowę zadania udało im się przejść raczej bezboleśnie. Youtuberki jadły owsiankę, omlet i owoce na śniadanie, sałatkę z rybą albo kurczakiem na obiad i surową rybę bądź warzywa z ryżem na kolację. Jedna z blogerek narzekała na to, że nie ma energii do ćwiczeń i nie może "nagrodzić się" przekąską tuż po nim, co ma w zwyczaju - musiała poprzestać na gotowanych warzywach.

Problemy zaczęły się, gdy trzeba było przejść na dietę składającą się tylko z płynów. Candace po dwóch pierwszych dniach nabawiła się problemów z żołądkiem i perspektywa picia samych napojów nie była dla niej taka straszna. Gorzej radziła sobie Michelle. Vlogerka wyznała, że czuje się okropnie, nie ma na nic siły, a z głodu nie mogła zasnąć.

Zrzut ekranu 2017-05-04 o 16.25.49
Fotografia: Dieta aniołków Victoria's Secret

Wygląd Aniołka? Nie, dziękuję

Po czterech dniach diety przyszedł czas na podsumowania. Dziewczyny uznały, że o ile posiłki spożywane przez pierwsze dwa dni to dobry przykład zdrowego jedzenia, z którego warto czerpać inspirację, dieta składająca się jedynie z płynów jest absolutnym koszmarem.

Ta dieta jest okropna, nie życzyłabym tego, co przeszłam największemu wrogowi - stwierdziła jedna z nich.

To nierealne, to nie jest zdrowy sposób na pozbycie się wagi. Nie próbujcie tego w domu, obejrzyjcie wideo.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów