Depresję poporodową zajadała ciastem. Później wzięła życie w swoje ręce i schudła 25 kg!

Zuzanna Morska 10.01.2020
Rae Willingham
Fotografia: facebook.com/rae.wright1

Po narodzinach dziecka czuła się fatalnie. Właśnie przez to przytyła. W pewnym momencie powiedziała "dość" i przeszła ogromną metamorfozę!

Rae Willingham była szczęśliwą i spełnioną kobietą. Marzyła też o dziecku. Kiedy już zaszła w ciążę, nie mogła doczekać się jego narodzin. Jednak po urodzeniu córki wszystko okazało się inne, niż sobie wyobrażała. Jej życie stało się pasmem karmienia, nieprzespanych nocy i frustracji. To doprowadziło do depresji poporodowej.

30-latka radziła sobie z nią... zajadając smutki. Pomagała sobie słodkościami i coca-colą. Przez to właśnie przytyła więcej niż w czasie samej ciąży. Następnie przyszły dwie kolejne ciąże i jeszcze więcej kilogramów. W pewnym momencie nie wytrzymała i postanowiła zmienić swoje życie. Dzisiaj waży 25 kg mniej i czuje się lepiej niż kiedykolwiek!

Po depresji przeszła metamorfozę. Schudła 25 kg

Kiedy u Rae pojawiła się depresja poporodowa, kobieta radziła sobie z nią zajadając smutek niezdrowymi rzeczami. Najczęściej były to słodkości popijane coca-colą. Potrafiła też wsiąść w samochód w środku nocy i podjechać do restauracji po burgera.

30-letnia kobieta zaczęła znacznie przybierać na wadze, a była dopiero po pierwszej ciąży. Później na świecie pojawiła się jeszcze dwójka jej dzieci. To właśnie wtedy coś w niej pękło i postanowiła wziąć życie w swoje ręce.

Zaczęła od zmiany diety - wyeliminowała cukry, ograniczyła tłuszcze i przede wszystkim wprowadziła do jadłospisu więcej warzyw. Do tego wszystkiego dodała też ćwiczenia na siłowni - przynajmniej 2 razy w tygodniu. Na początku było ciężko, ale po 3 miesiącach zdrowe nawyki weszły jej w krew.

Wystarczyło pół roku, aby kobieta schudła 15 kg. Ostatecznie schudła jednak jeszcze 10 kg więcej. Zrezygnowała całkowicie z picia coca-coli, która ma w sobie mnóstwo cukru. Zamiast picia jej... ćwiczy! I namawia do tego samego innych.

Tylko spójrzcie na te efekty.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów