Oto 4 darmowe triki na płaski brzuch. Nie chodzi o ćwiczenia!

Alicja Górka 06.03.2020
płaski brzuch
Fotografia: Shutterstock

Dzięki zastosowaniu tych kilku prostych trików można szybko i w bardzo łatwy sposób uzyskać płaski brzuch.

Piękna i zgrabna sylwetka to marzenie wielu kobiet i mężczyzn. Bardzo często zmorą jest odstający brzuch, jednak z tym problemem można sobie bardzo łatwo poradzić.

Wystarczy zastosować się tylko do kilku z nich!

Triki na płaski brzuch

Okazuje się, że płaski brzuch można osiągnąć nie tylko ćwiczeniami i odpowiednią ułożoną dietą. Zatrzymywanie wody w organizmie, odwodnienie, zmiany hormonalne czy spożycie dużej ilości soli może być przyczyną zatrzymywania się nadmiernej ilości gazu w jelitach, a to może prowadzić do powstania wypukłości w okolicach brzucha.

Jeśli chcecie mieć płaski brzuch, koniecznie wypróbujcie nasze triki.

Jedz ogórki

  • Spożywanie dużej ilości ogórka jest bardzo dobre dla naszego organizmu. Nie tylko dlatego, że zawiera wiele siarki oraz krzemu pomaga usunąć gaz przebywający w jelitach.

Pij sok z cytryn

  • Sok z cytryn ma bardzo podobne właściwości do soków trawiennych. Regularne picie soku z cytryn pomoże złagodzić wzdęcia oraz poprawić perystaltykę jelit.

Dodawaj do posiłku Kimchi

  • Kimchi to bardzo popularna w kuchni azjatyckiej sfermentowana kapusta. Jest bardzo smaczna i zawiera bardzo dużo składników mineralnych, które niwelują wzdęcia.

Pij shoty imbirowe

  • Właściwości przeciwzapalne imbiru są znane od wielu lat. Shot z imbiru zniweluje pojawiające się wzdęcia, a dodatkowo przyspieszy pracę układu pokarmowego.

Zastosujesz się do naszych porad?

Zobacz także: Dieta selfie coraz bardziej popularna. Na czym polega?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów