Niebezpieczny trend wśród kobiet. Tak sprawdzają, czy są wystarczająco chude!

Julita Buczek 28.02.2020
trend w odchudzaniu
Fotografia: Shutterstock

Czy kiedykolwiek śledziliście internetowe trendy, które coraz częściej się pojawiają w sieci? Niedawno na chińskim portalu pojawił się kolejny i już zdobył fanów na całym świecie.

W sieci pojawia się bardzo dużo trendów. Niektóre są bardzo absurdalne, a inne mniej. Niedawno w Azji pojawił się kolejny, który ma za zadanie sprawdzić, czy kobieta jest wystarczająco szczupła.

Kiedy tylko pojawił się w Europie i Ameryce, tysiące dziewczyn sięgnęło po słuchawki od swojego telefonu. Sprawdźcie, na czym dokładnie polega.

Na czym polega "Earphones challenge"?

W mediach pojawiło się bardzo dużo zdjęć dziewczyn wykonujących ten popularny trend. Jeśli więc zobaczycie fotografię brzucha owiniętego słuchawkami od telefonu, będziecie wiedzieć, że jest to test na to, czy jesteśmy odpowiednio szczupli. Okazuje się, że pomysłodawcą był chiński portal Weibo.

Żeby zobaczyć, ile przytyłaś, leżąc bezczynnie w domu, owiń kabel wokół talii - piszą pomysłodawcy absurdalnego trendu.

Nastolatki z całego świata zrobiły z tego trendu challenge. Do sieci wrzucają zdjęcia z kabelkiem od słuchawek zawiązanym na brzuchu i wyzywają swoje koleżanki do zrobienia tego samego. "Earphones challenge" z pewnością jest jednym z najbardziej absurdalnych trendów ostatnich miesięcy, a także może być bardzo krzywdzący dla młodych kobiet, które ulegają internetowym modom.

earphones challenge
Fotografia: screen toutiaoxinwen/weibo.com

Co sądzicie o takich trendach w sieci?

Zobacz także: Ten błyskawiczny test zdradzi, jakim jesteś człowiekiem. Sprawdź się!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów