Schudła prawie 60 kg! Dziś zdradza swój przepis na sukces

Malwina Wasilewska 08.07.2019
Natalie Hirst
Fotografia: Instagram.com/nataliejaynefitmummy

Metamorfoza zajęła jej 2,5 roku!

Natalie Hirst tuż po ślubie zaczęła tyć w ekspresowym tempie. W ciągu 6 lat kobieta przytyła aż 48 kg, co negatywnie wpłynęło nie tylko na jej wygląd, ale przede wszystkim na zdrowie. Nagły przyrost wagi spowodował obciążenie organizmu i trudności z poruszaniem się. Młoda mama wiedziała, że jeśli nie przejdzie na dietę, w przyszłości może zostać inwalidką.

Młoda mama chudła 60 kg dzięki diecie i ćwiczeniom

Natalie Hirst miała już dosyć swojej nadwagi. W końcu postanowiła wziąć się za siebie i zmieniła dietę. Na początku wyeliminowała słodycze, cukier i smażone jedzenie. Następnie, gdy udało się jej trochę schudnąć, zaczęła ćwiczyć. Na początku były to ćwiczenia minimalnie obciążające stawy. Z czasem, gdy waga spadała w dół, treningi były coraz bardziej intensywne.

Na początku Natalie zmuszała się do ćwiczeń, ale w końcu je polubiła. Po treningach czuła się lepiej. Następnie wynajęła trenera personalnego, który pomógł jej zgubić kolejne kilogramy. W ciągu 2,5 roku schudła niemal 60 kg! Co ciekawe, dziś Hirst pracuje na siłowni.

Zobaczcie jej przemianę!

Ta para robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że od ponad trzech lat żywi się... wyłącznie owocami! Zobaczcie, jak wyglądają ci Polacy i jakie efekty daje im taka dieta.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów