Waży 80 kg i ma bardzo kobiece kształty. Fit modelka podbija Instagram

Paulina Ermel 10.05.2019
Fit modelka
Fotografia: instagram.com/missmiafit

Łamie wszelkie stereotypy i prezentuje zupełnie nowy ideał piękna. Poznajcie piękną Mię Sand, której instagramowy profil robi furorę!

Mia Sand to fit modelka pochodząca z Danii. Na pierwszy rzut oka widzimy delikatną blondynkę o niebieskich oczach, które przyciągają uwagę. Dopiero później zauważamy mocną sylwetkę kobiety, która... szczególnie przypadła do gustu internautom! Sami zobaczcie.

Mia Sand - fit modelka, która waży 80 kg

Mia waży 80 kg, a jej figura i kobiece kształty to w dużej mierze zasługa bardzo ciężkiej pracy. Gwiazda Instagrama bardzo dużo ćwiczy i dzięki temu wygląda tak, jak wygląda. I choć nie jest szczupła, a jej kształty są bardzo kobiece, podbiła serca wielu obserwatorów.

31-latka ma długie blond włosy, hipnotyzujące spojrzenie, długie zgrabne nogi, duży biust i szerokie biodra. Jednak jeśli się przyjrzymy, zobaczymy, że ma także bardzo wyćwiczone, umięśnione ciało. Nie wstydzi się go, a wręcz uwielbia się nim chwalić!

Czyżby Mia prezentowała nowy ideał piękna? Wygląda na to, że tak, gdyż jej zdjęcia imponują już tysiącom fanów na całym świecie!

Młoda Dunka jest dietetyczką, a także pasjonatką fitnessu, dlatego próżno szukać u niej chociaż grama tłuszczu. Przez fanów nazywana jest nowym ideałem piękna i kobiecości. Czyżby nadszedł zmierzch kanonu piękna w rozmiarze XS na rzecz wyćwiczonego i umięśnionego ciała nieco krąglejszych osób?

Ta Polka i jej chłopak są prawdziwymi gwiazdami internetu. Wszystko dlatego, że od ponad 3 lat prowadzą oryginalną dietę. Żywią się... owocami! Zobaczcie efekty, jakie dzięki temu osiągnęli.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów