Marta Wierzbicka schudła 11 kg, stosując jedną prostą zasadę! Zdradziła, co to takiego

Malwina Wasilewska 22.09.2020
Marta Wierzbicka
Fotografia: VIPHOTO/East News

Aktorka zdradziła swój przepis na szczupłą sylwetkę. Wystarczy trzymać się tych kilku prostych zasad.

Marta Wierzbicka jeszcze 2 lata temu ważyła 64 kg, a teraz jest znacznie szczuplejsza. W ostatnim czasie udało się jej schudnąć aż 11 kg. Jedna z fanek zapytała ją na Instagramie, w jaki sposób udało się jej schudnąć aż tyle. Gwiazda postanowiła zdradzić swój sposób. Jest on prostszy niż myślicie!

Marta Wierzbicka o swojej metamorfozie

Marta Wierzbicka w ostatnich latach przeszła sporą metamorfozę. Aktorka bardzo schudła, co natychmiast wychwycili fani na Instagramie. Ostatnio jedna z jej obserwatorek zapytała ją o swój sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów.

Marta wyznała, że wcześniej miała problemy zdrowotne, które dzięki wprowadzeniu nowych zasad żywienia udało się jej przezwyciężyć. Jak twierdzi, nie korzystała z żadnej konkretnej diety. Po prostu zaczęła zdrowiej się odżywiać i z czasem rezygnować z wybranych produktów, które jej nie służyły.

Nie stosowałam żadnej diety, ograniczyłam się trochę w niektórych produktach, rozważniej wybierałam to, co jem, a przede wszystkim miałam problemy zdrowotne, które udało mi się naprawić. Dwa lata mi to zajęło - wyznała.

Teraz jej waga pokazuje 53 kg. Trzeba przyznać, że Marta osiągnęła imponujący efekt. A jak wy oceniacie jej figurę?

Wydawać ci się może, że są zdrowe, ale te produkty zdecydowanie utrudniają odchudzanie. Lepiej z nich zrezygnuj. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów