Magda Gessler schudła 13 kg. Lara Gessler zdradziła sekret figury swojej mamy!

Lara Gessler i Magda Gessler robią sobie zdjęcie w lustrze
Fotografia: Instagram/Magda Gessler

Magda Gessler i Lara Gessler są bardzo blisko. Teraz córka restauratorki postanowiła opowiedzieć o diecie swojej mamy, na której ta schudła aż 13 kg!

Magda Gessler z dnia na dzień prezentuje się coraz lepiej! Najpopularniejsza polska restauratorka i kreatorka smaków postawiła w ostatnim czasie na zbilansowane odżywianie i zadbała tym samym o swoje zdrowie. Niedawno pochwaliła się nawet, że udało jej się zrzucić już 13 kg! Sama uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojej diety. Teraz jednak znacznie więcej na ten temat powiedziała jej córka. Lara Gessler zdradziła sekret figury swojej mamy.

Zobacz także: Lara Gessler pokazała stare zdjęcie z Magdą Gessler. "Ta ruda pani to moja mama"

Lara Gessler zdradza sekret diety Magdy Gessler

Lara Gessler i Magda Gessler są bardzo blisko, o czym same wielokrotnie powtarzają. Lara przyznała teraz, że jest bardzo dumna ze swojej mamy, w związku z jej nowym sposobem żywienia.

Lara Gessler opowiedziała w rozmowie z portalem Kobieta.wp.pl, że jej mama długo dojrzewała do tych zmian. Ostatecznie jednak przekonała się do nich.

W pewnym momencie zaczęła stawiać nie tylko na smak potraw, ale również zwracać uwagę na poziom odpowiedzialności ekologicznej i społecznej przy odżywianiu. Oczywiście, ważne jest również to, by to odżywianie służyło jej zdrowiu - powiedziała Lara w wywiadzie.

Lara zdradziła też, jak obecnie żywi się jej mama. Okazuje się, że restauratorka znacznie ograniczyła spożycie mięsa. W swojej diecie natomiast stawia przede wszystkim na duże ilości warzyw.

I to jest chyba największa zmiana. Wydaje mi się również, że po prostu zwraca uwagę, kiedy i co je, bo ma szalone życie. Bywały dni, że nie jadła prawie wcale - ze względu na zawód i tempo życia. Mówi się, że szewc bez butów chodzi. I trochę tak jest i w jej przypadku - jak się karmi innych, to często zapomina się o samym sobie. Cieszę się, że stała się dla siebie priorytetem - dodaje córka Magdy Gessler.

Okazuje się, że wiedzę na temat zdrowego odżywiania, Magda Gessler czerpie od swojego syna, Tadeusza Müllera. Ten natomiast stara się mocno wprowadzać do diety produkty wegańskie i ekologiczne.

Za pośrednictwem Tadka wie coraz więcej na temat upraw i sezonowości. Bo żyjemy w świecie, w którym mamy dostęp do różnych warzyw i owoców o każdej porze roku i dobrze jest podążać za rytmem natury. Istotne jest również, żeby ta sezonowość pojawiała się nie tylko w restauracjach, ale i w naszym własnym menu - dodaje Lara.

Zobaczcie sami, jak pięknie dziś prezentuje się Magda Gessler!

Zobacz także: Syn Magdy Gessler o trudnych relacjach z matką: "Mieliśmy wiele lat rozłąki"

Uwielbiasz Magdę Gessler? Oglądasz każdy program z jej udziałem? Jeśli tak to koniecznie musisz wziąć udział w naszym quizie i sprawdzić, ile wiesz o słynnej restauratorce.

Magda Gessler
Rozwiąż quiz

Jesteś fanem Magdy Gessler? Sprawdź, ile wiesz o słynnej restauratorce

Magda Gessler

1. Drugie imię Magdy Gessler to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów