Kenny Dunn od trzech lat nie tknął alkoholu. Pokazał, jak zmieniło się jego ciało

Julia Pandecka 08.01.2020
Kenny Dunn uśmiechnięty po metamorfozie
Fotografia: Twitter/Kenny Dunn

Ten Amerykanin może być wzorem do naśladowania dla wielu! Postanowił rzucić alkohol i przeszedł spektakularną metamorfozę. Zobacz, jak zmieniło się jego ciało.

Kenny Dunn to 37-letni Amerykanin. Mężczyzna był alkoholikiem i w pewnym momencie swojego życia zdecydował, że zerwie z okrutnym nałogiem. Po trzech latach od odstawieniu alkoholu może pochwalić się zupełnie innym wyglądem! Jego metamorfoza obiegła media na całym świecie, a on sam opowiedział o tym, jak się czuje, odkąd postanowił pozostać w trzeźwości. Zmienił swoje życie i daje niezwykły przykład innym, że można zerwać z nałogiem w każdej chwili.

Zobacz także: Nie mogła patrzeć na swoje zdjęcia i postanowiła schudnąć. W rok zrzuciła... prawie 40 kg!

Kenny Dunn rzucił alkohol. Teraz pokazał, jak zmieniło się jego ciało

Kenny Dunn otwarcie przyznał, że miał problem z alkoholem. Okazuje się, że jego problemy z piciem trwały ponad 10 lat.

Mężczyzna zdradził, do jakiego stanu doprowadził go alkohol.

Zacząłem pić na studiach. Stało się to prawdziwym problemem 10 lat temu. Zaczęłam pić często i zawsze w nadmiarze. W pewnym momencie odkryłem, że po pierwszym drinku nie jestem w stanie kontrolować ilości wypitego alkoholu. W 2016 roku doszedłem do takiego stopnia, że upijałem się codziennie. Piłem 12-24 drinków dziennie i traciłem przytomność 3-4 razy w tygodniu - zdradził mężczyzna w rozmowie z serwisem Bored Panda. 

Okazuje się, że w pewnym momencie zdał sobie sprawę, że potrzebuje pomocy.

Czasami byłem po prostu obojętny na to, czy żyję, czy umarłem. Po prostu chciałem, żeby to się skończyło, więc sięgnąłem po pomoc - powiedział.

Wtedy właśnie przyjaciel zabrał go na pierwsze spotkanie 12-stopniowego programu Anonimowych Alkoholików. Kenny po 24 godzinach w trzeźwości wykonał pierwsze zdjęcie. Potem przez trzy lata dokumentował, jak zmieniało się jego ciało

Jem zdrowo i trenuję. Moją ulubioną formą ćwiczeń jest joga. Te spotkania całkowicie zmieniły życie. Trzy lata trzeźwości, każdy dzień jest niesamowity - opowiada.

Dziś ma 37 lat i 34 kilogramy mniej! Przede wszystkim zdrowo wygląda. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Wyeliminowała jedną rzecz z diety i schudła 35 kg. Teraz jest gwiazdą internetu!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.      

                      

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów