Narzeczony rzucił ją, bo "była za gruba". Pokazała mu co stracił! Schudła 45 kg i została Miss Wielkiej Brytanii

Julia Pandecka 06.03.2020
Jen Atkin przed metamorfozą ważyła 108 kg
Fotografia: Facebook/Jen Atkin

Jen Atkin ważyła 108 kg. Narzeczony zerwał z nią, bo "była za gruba". Kobieta postanowiła pokazać mu, co stracił i przeszła ogromną metamorfozę!

Wydawało jej się, że ma wszystko i jest kochana taka, jaka jest. Miała ukochanego i planowała ślub. Zanim jednak stanęła na ślubnym kobiercu, usłyszała od narzeczonego, że jest za gruba i muszą się rozstać. Jen Atkin nie załamała się jednak i postanowiła pokazać byłemu facetowi, co stracił. Schudła 56 kg i została Miss Wielkiej Brytanii! Jej metamorfoza robi ogromne wrażenie, a dziś kobieta zachwyca sylwetką i wyglądem, a jej profil na Instagramie obserwuje blisko 13 tysięcy użytkowników.

Zobacz także: Usłyszała od swojego syna, że jest "gruba". Postanowiła to zmienić i schudła... 60 kg!

Jen Atkin ważyła 108 kg. Schudła i została Miss Wielkiej Brytanii

Jen Atkin nie chciała być użalającą się nad sobą porzuconą kobietą. Gdy facet z nią zerwał, postanowiła pokazać mu, co stracił.

W momencie ich rozstania Jen ważyła 108 kg. Zerwanie zaręczyn okazało się dla niej przełomowe. Kobieta postanowiła zmienić swoje życie, prowadzić zdrowszy tryb życia i... zmieścić się w swoją ulubioną sukienkę. 

Każdego dnia trzymała zdrową dietę i prowadziła aktywny tryb życia. Ćwiczenia na siłowni stały się jej codziennością. W dwa lata Jen zrzuciła aż 45 kg! Dziś może pochwalić się piękną sylwetką i... niezwykłym tytułem.

W 2018 roku Jen Atkin zajęła drugie miejsce w konkursie Miss Wielkiej Brytanii. Teraz ponownie wystartowała w rywalizacji i tym razem została tą najpiękniejszą.

Dziś Jen ma ukochanego męża, ćwiczy pięć razy w tygodniu i nie odmawia sobie przyjemności z jedzenia. Jej obecny partner akceptuje ją taką, jaka jest, a ona ma tysiące obserwujących, zdrowie, siłę i... tytuł Miss Wielkiej Brytanii w kieszeni. A były facet na pewno żałuje, że stracił tak piękną dziewczynę.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są narażone na nadwagę! Powinny bardziej zadbać o dietę

Ten grafik stworzył niezwykły projekt! Zestawia portrety gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Zobaczcie, jak oni się zmienili! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów