Jak schudnąć 10 kilogramów w miesiąc? Koniecznie musisz zastosować te 3 sposoby!

Jak schudnąć 10 kilogramów  w miesiąc?
Fotografia: Shutterstock

Jak schudnąć 10 kilogramów w miesiąc? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które w szybkim czasie chcą zrzucić zbędne kilogramy. Podpowiadamy jak to zrobić!

Jak schudnąć 10 kilogramów w miesiąc? Istnieją sposoby, które to umożliwiają! Wystarczy, że będziesz odpowiednio się odżywiał, regularnie wykonywał ćwiczenia fizyczne i pił odpowiednią ilość wody! Stosowanie tych trzech metod pozwoli ci w szybki sposób zrzucić wagę. Wystarczy, że zaczniesz już dziś!

Zobacz także: Dania na parze to świetny pomysł na dietetyczny obiad. Które przepisy sprawdzą się najlepiej?

Jak schudnąć 10 kilogramów w miesiąc? Odpowiednia dieta

Dieta, która pozwoli ci schudnąć 10 kilogramów nie musi oznaczać wielkich wyrzeczeń i wyrzucania produktów z codziennego jadłospisu. Wystarczy, że codziennie będziesz spożywać około 1500 kalorii.

Aby jednak zrzucić zbędne kilogramy, należy jednak zmodyfikować jadłospis. Bardzo ważne, aby codziennie spożywać jak najwięcej warzyw, a jak najmniej mięsa, nabiału, cukrów prostych i pieczywa.

Dzięki dużej ilości warzyw, będziemy mogli jest sycący obiad, a przy tym nie obawiać się o zbyt dużą ilość spożytych kalorii.

Jeśli nie jesteś w stanie całkowicie wykluczyć pieczywa z organizmu, koniecznie spożywaj je w wersji pełnoziarnistej. Pamiętaj, że spożywanie pieczywa z białek mąki dostarcza organizmowi dużą ilość kalorii w postaci cukrów prostych o wysokim indeksie glikemicznym!

Gdy chcesz schudnąć koniecznie musisz sięgać po produkty o niskim indeksie glikemicznym! Ma to ogromny wpływ na twoje zdrowie i pozwoli ci stracić na wadzę!

Przy wyborze mięsa, koniecznie kieruj się ilością zawartego w nim białka i tłuszczu. Gdy chcemy schudnąć 10 kilogramów, koniecznie należy sięgnąć po drób oraz ryby. Zrezygnuj natomiast z przetworzonych wędlin.

Nabiał na diecie jest dozwolony, jednak należy pamiętać, aby wybierać produkty niskotłuszczowe, np. jogurt naturalny, czy ser biały. Unikać trzeba żółtych serów, pełnotłustego mleka oraz śmietany.

Aby schudnąć 10 kilogramów koniecznie trzeba całkowicie zrezygnować z napojów alkoholowych oraz słodzonych, a także słodyczy. Są to źródła wielu kalorii i tłuszczów prostych. Przykładowo: jedna lampka wina to około 150 kalorii!

Jak schudnąć 10 kilogramów w miesiąc? Aktywność fizyczna

Aby schudnąć 10 kilogramów należy także regularnie ćwiczyć. Zaleca się aby wykonywać treningi cardio, a także te na wzmacnianie mięśni. Poleca się szczególnie bieganie, jazdę na rowerze, wykonywanie ćwiczeń, w których trzeba wykonywać intensywne ruchy. To pozwala na szybsze spalenie kalorii.

Aby się szybko nie zniechęcić, trening na początku powinny mieć niską częstotliwość i intensywność. Dlatego przy wykonywaniu pierwszych wysiłków fizycznych powinniśmy wyznaczać sobie krótkie trasy, czy cele i robić sobie przerwy.

Po pewnym czasie wysiłek fizyczny powinien być coraz częstszy. Należy przyzwyczaić organizm do aktywności fizycznej, tak aby organizm nie traktował każdego kolejnego wysiłku jako wyzwania. Po pewnym czasie, będziesz mógł cieszyć się Szułą sylwetką bez zbędnych 10 kilogramów.

Jak schudnąć 10 kilogramów w miesiąc? Odpowiednie nawodnienie

Aby schudnąć 10 kilogramów, koniecznie należy zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Wiele osób, które chce zrzucić zbędne kilogramy, zapomina o piciu minimum dwóch litrów wody dziennie. Powoduje to zwolnienie naszego metabolizmu, a w efekcie negatywnie wpływa to na odchudzanie.

Warto pamiętać, że nieodpowiednie nawodnienie nie tylko utrudnia zrzucenie zbędnych kilogramów, ale także powoduje wysuszenie skóry, niewłaściwą prace narządów wewnętrznych i zaburzenia układu nerwowego.

Odpowiednia ilość wody w organizmie konieczna jest do jego prawidłowego funkcjonowania i przyspieszenia przemian metabolicznych.

Zobacz także: Schudła 13 kilogramów w 3 miesiące. KatOsu zdradza swój sposób na piękne ciało! 

Uważaj na te produkty! Są silnie uzależniające! 

Powyższa porada nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek problemów ze zdrowiem należy skonsultować się z lekarzem!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów