Adele przeszła niesamowitą metamorfozę! Wiemy, jak schudła!

Zuzanna Morska 30.10.2019
Adele
Fotografia: instagram.com/adele

Wokalistka w ostatnim czasie bardzo dużo schudła. Wiemy, jak to zrobiła!

Adele to jedna z najbardziej utalentowanych artystek na świecie. Jej piosenki znajdują się na szczytach list przebojów, a koncerty gwiazdy gromadzą tysiące osób.

I choć gwiazda ma na koncie same sukcesy zawodowe, ostatnio zabrakło jej szczęścia w życiu prywatnym. Adele rozstała się z mężem, z którym ma dziecko. Ale też przeszła niesamowitą metamorfozę - wyraźnie schudła. I wiemy, jak jej się to udało!

Jak schudła Adele

Choć Adele rzadko uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego, nietrudno znaleźć w sieci zdjęcia, które wyraźnie świadczą o zmianach u artystki. Gwiazda wybrała się na imprezę urodzinową Drake'a, gdzie zaprezentowała się w zupełnie nowym wydaniu.

Artystka mocno schudła! W dodatku miała na sobie sukienkę, która podkreśla nową figurę. Jak ona to zrobiła?

"US Weekly" donosi, że gwiazda ciężko pracuje nad nową sylwetką. Zatrudniła osobistego trenera i ćwiczy 3 razy w tygodniu. Jakie to ćwiczenia? Wokalistka robi godzinne sesje cardio i treningu obwodowego. Adele podobno też bardzo upodobała sobie pilates.

Oby tak dalej, bo efekty widoczne są gołym okiem.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów