Nie mogła patrzeć na swoje zdjęcia i postanowiła schudnąć. W rok zrzuciła... prawie 40 kg!

Zuzanna Morska 03.01.2020
Heather Blair
Fotografia: facebook.com/Hevi.B

Dzisiaj Heather Blair jest gwiazdą internetu. Wszystko za sprawą niezwykłej metamorfozy!

Heather Blair to przykład na to, że wytrwałość i odrobina chęci naprawdę się w życiu opłacają. 30-latka postanowiła zmienić swoje życie po tym, kiedy w święta Bożego Narodzenia 2018 roku zrobiła sobie zdjęcie na tle choinki, a następnie je obejrzała.

Dziewczyna swoją sylwetką zasłaniała niemal całe drzewko świąteczne i to zmotywowało ją do "wzięcia się za siebie". Rok później Heather jest niekwestionowaną gwiazdą internetu. Schudła prawie 40 kg i wygląda olśniewająco!

Heather Blair schudła prawie 40 kg w rok

Heather Blair nigdy nie prowadziła zbyt zdrowego stylu życia - nie była aktywna fizycznie i żywiła się głównie fast foodami. W wieku 20 lat zaczęła gwałtownie tyć, a 10 lat później jej waga wskazywała już prawie... 130 kg! Zaczęła ubierać się w sklepach z odzieżą dla ciężarnych.

Święta 2018 roku okazały się dla Angielki przełomem. Dziewczyna zrobiła sobie wówczas zdjęcie na tle choinki, ale swoją posturą przysłoniła drzewko. To skłoniło ją do pracy nad sobą. Właśnie wtedy przeszła na dietę - zaczęła gotować w domu i przede wszystkim jeść nieco mniej tłustych potraw. Porzuciła też odwiedziny w fast foodach. 

Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania. Dzisiaj Heather Blair nosi rozmiar 40 i wygląda fenomenalnie! Gwiazda postanowiła zestawić zdjęcia sprzed metamorfozy i po niej. Oba zostały zrobione przy choince. Trzeba przyznać, że efekt jest piorunujący i trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. A warto do tego wszystkiego dodać, że Heather ma za sobą także ciążę!

Szczęśliwa mama i nowa gwiazda internetu zachwyca coraz więcej osób. I nie ma się co dziwić, prawda?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów