Szelągowska schudła aż 30 kg po urodzeniu dziecka. Zdradziła swój sposób!

Dorota Szelągowska
Fotografia: Instagram.com/dotindotin

Wystarczy wdrożyć kilka prostych zasad. Warto wziąć z niej przykład!

Dorota Szelągowska jeszcze niedawno narzekała, że trudno jest jej schudnąć po ciąży, a teraz zachwyca szczupłą sylwetką. Prowadząca "Dorota was urządzi" przyznała niedawno, że finalnie udało jej się zrzucić 30 kilogramów. W jednym z wywiadów opowiedziała o tym, jak udało się jej tego dokonać.

Dorota Szelągowska zdradziła, jak udało się jej schudnąć po ciąży

Wiele młodych matek ma problem ze zgubieniem nadprogramowych kilogramów zaraz po ciąży. W ich gronie znalazła się Dorota Szelągowska. Znana prezenterka w rozmowie z serwisem Jastrząb Post wyznała, że sporo czasu musiało minąć, zanim uzyskała spektakularne efekty. Gwiazda zdradziła swoje sposoby:

Mniej jem. Nic specjalnego. To też łatwo zgubić kilogramy, jak się przytyje 30 kilo w ciąży. Przez rok mi prawie nic nie zeszło, a teraz zaczęło schodzić. Nie jem po 18, nie jestem specem od diety i nigdy nie napiszę książki o odchudzaniu i nikomu nie będę doradzać. Jestem na diecie pudełkowej, nie jem po 18 i koniec. Myślę, że każdy kto naprawdę się za siebie weźmie, schudnie - powiedziała Szelągowska.

Dorota dodała też, że zamierza schudnąć jeszcze więcej:

Lepiej mi z tym, bo moja praca jest też fizyczna, więc lepiej mi z tym, kiedy nie ma tych kilogramów. Nie łamię swoich zasad. Jak coś postanowię, to coś postanowię. Jeszcze mam 8 kilo do schudnięcia i wtedy sobie pozwolę na wszystko.

Jak widać, nie brakuje jej motywacji. Wszyscy, którzy chcieliby schudnąć, powinni wziąć z niej przykład!

Jak gwiazdy wyglądały 10 lat temu? Niektóre z nich trudno rozpoznać!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów