Dziwny nawyk Marilyn Monroe. Pozwalał jej zachować smukłą sylwetkę

Paulina Ermel 05.07.2018
Marilyn Monroe
Fotografia: East News

Marilyn Monroe do dzisiaj uchodzi za symbol seksu. Jak udawało jej się utrzymać tak smukłą, zgrabną i kobiecą sylwetkę? Stosowała jeden prosty trik.

Marilyn Monroe wciąż uznawana jest za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Sylwetka amerykańskiej aktorki uchodzi za wzór kobiecego ciała. Gwiazda miała wydatny biust, szerokie biodra, wąską talię i płaski brzuch. Jak dbała o to, aby utrzymywać ciało w takiej kondycji? Miała na to jeden sprytny sposób. 

Zobacz także: Teraz możesz kupić buty, które nosiła Jackie Kennedy. Będą hitem lata

Dieta Marilyn Monroe

W 1952 roku aktorka udzieliła wywiadu magazynowi "Pageant Magazine". I tam zdradziła, co robi, że tak świetnie wygląda. Okazuje się, że Marilyn zaczynała swój dzień od umycia zębów i opłukania twarzy wodą. Później obowiązkowo wykonywała krótkich zestaw prostych ćwiczeń. Następnie szła pod prysznic. Ale zanim wzięła kąpiel, stosowała dość dziwny trik żywieniowy.

Monroe codziennie rano piła szklankę ciepłego mleka, do której wbijała... dwa jajka! Czasem uzupełniała ten rytuał o połknięcie tabletki z witaminami. Brzmi dziwnie, ale wygląda na to, że w przypadku aktorki działało. Następnie posiłki hollywoodzkiej gwiazdy wyglądały normalnie - na obiad lubiła jadać steki albo kotlety jagnięce. Natomiast ograniczała liczbę węglowodanów - zamiast ziemniaków wolała zjeść 4-5 marchewek.

Wypróbujecie sposoby ikony kina?

Zobacz także: Niepublikowane dotąd zdjęcia Marylin Monroe w ciąży trafiły do sieci

Modelka fit udowadnia, że zdrowa żywność nie zawsze jest zdrowa:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów