Małgorzata Rozenek przeszła na dietę, którą wcześniej stosowała Karolina Szostak

Małgorzata Rozenek
Fotografia: Instagram.com/m_rozenek

Widać już pierwsze efekty?

Świetna figura Małgorzaty Rozenek to zasługa pewnej diety, którą gwiazda TVN stosuje regularnie. Choć wymaga ona sporo wyrzeczeń, to daje spektakularne rezultaty. Poznajcie szczegóły.

Dieta Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek 5 miesięcy temu przeszła dwutygodniowy post, dzięki któremu oczyściła organizm z toksyn i zgubiła zbędne kilogramy. Prowadząca "Projekt Lady" po raz kolejny rozpoczęła detoks, o czym poinformowała w jednym ze swoich najnowszych wpisów na Instagramie.

Dieta Marii Dąbrowskiej, którą stosuje Rozenek, polega na przyjmowaniu przez 2 tygodnie samych warzyw i owoców w różnej postaci. Dodajmy, że post podzielony jest na trzy etapy, a dzienna kaloryczność posiłków wynosi ok. 800 kcal.

Post dr Dąbrowskiej detoks komórkowy czas start! Moim celem jest 21 dni. Dzisiaj dzień 3. Mam nadzieję, że dam radę. Wrzesień to dobry czas, żeby go rozpocząć, bo z wakacjami bywa różnie. W tym roku nasza wakacyjna podróż była naprawdę kulinarna, więc nie był to najlepszy moment na diety. A teraz warzywa są pełne składników odżywczych i mają wspaniały smak - napisała na Instagramie.

Jeśli chcecie schudnąć i zadbać o zdrowie, dieta Marii Dąbrowskiej będzie strzałem w dziesiątkę. Warto wspomnieć, że ten detoks stosowała też Karolina Szostak, której udało się schudnąć aż 30 kilogramów.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Małgorzata Rozenek od lat udziela się charytatywnie. Ma na koncie udział m.in. w akcji "Podziel się posiłkiem". Zobaczcie zdjęcia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów