Gwiazda "Top Model" ważyła 112 kg w dniu porodu! Powrót do formy był dla niej trudny. Teraz pokazuje efekty!

Aleksandra Żuraw w czarnych włosach i czarnej skórzanej kurtce siedzi na fotelu
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Ola Żuraw rozpoznawalność zyskała dzięki programowi "Top Model". W 2018 roku urodziła córeczkę, jednak długo nie mogła dojść do siebie po porodzie.

Każda kobieta inaczej radzi sobie w ciąży. Huśtawki nastrojów, napady złości i zachcianki to tylko niektóre z objawów, z którymi każdej z nas trudno sobie poradzić. Doskonale przekonała się o tym Aleksandra Żuraw. Ola była gwiazdą programu "Top Model". W 2018 roku natomiast została mamą. Teraz zdobyła się na szczere wyznanie. Modelka przyznała, że przed porodem ważyła 112 kg i bardzo trudno było jej wrócić do upragnionej formy.

Zobacz także: Narzeczony rzucił ją, bo "była za gruba". Pokazała mu, co stracił! Schudła 45 kg i została Miss Wielkiej Brytanii

Aleksandra Żuraw z "Top Model" przeszła wielką metamorfozę po porodzie

Ola długo nie mogła zdobyć się na tak szczere wyznanie. 1,5 roku po porodzie pokazała swoje zdjęcia po metamorfozie

Na bardzo osobiste wyznanie modelka zdecydowała się, publikując szczery post przy pomocy swojego konta na Instagramie.

112 kg w dniu porodu, pamiętam, jak prosiłam położną, by nie informowała mnie, ile pokazała waga. Tyłam na potęgę i jadłam na potęgę, regulując sobie nastrój jedzeniem. Zajadałam największy stres w życiu i może was to zdziwić, ale najmniej stresowałam się przyjściem Apolonii na świat, tyle złego się wydarzyło w tamtym czasie - napisała.

Okazuje się, że zanim jednak zaczęła wracać do formy fizycznej, musiała najpierw poradzić sobie z depresją.

Znowu kilka miesięcy zajęło mi znalezienie pionu i bycie bohaterem i reżyserem swojej historii, a piękniejsze ciało jest tylko dopełnieniem tej ogromnej pracy nad sobą, jaką wkładam będąc w regularnej terapii psychoanalitycznej. Zaczęłam od naprawienia swojej głowy, a za nią poszło moje ciało. Miałam brzuch cięty 3 razy, trochę się wstydzę, że jest krzywy. Niemniej to ja i kocham ciało, które będzie ze mną do końca życia. Dzielę się z wami swoją przemianą, bo jestem z siebie dumna - dodała.

Zdecydowanie ma powody do dumy! Gratulujemy takich efektów. 

Zobacz także: 69-letnia Jane Seymour w bikini! Aktorka zapewnia: "Nie przerobiłam żadnego z tych zdjęć"

Uwielbiamy internetowe wyzwania! Do tych najzabawniejszych ochoczo dołączają się także gwiazdy. Zobaczcie, jak znani Polacy wyglądali w młodości.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów