Agata Rubik schudła 7 kg w miesiąc. Jak udało się jej osiągnąć takie rezultaty?

Malwina Wasilewska 08.10.2019
Agata Rubik
Fotografia: Instagram.com/agata_rubik

Agata przeszła na rygorystyczny post!

Agata Rubik pochwaliła się ostatnio sporym osiągnięciem. Właśnie poinformowała, że udało się jej schudnąć 7 kg zaledwie w tydzień dzięki popularnej diecie. Żona Piotra Rubika zdradziła szczegóły w poście na Instagramie.

Agata Rubik schudła na diecie dr Dąbrowskiej

Agata Rubik zdradziła, że przeszła na bardzo modną dietę dr Dąbrowskiej, z której korzystały m.in. takie gwiazdy jak Małgorzata Rozenek czy Karolina Szostak. Żona Piotra Rubika zdradziła, że to nie pierwszy raz kiedy, zdecydowała się na warzywno-owocowy post. Jak twierdzi, w tydzień schudła 7 kg i czuje się świetnie.

Wracam do gry! Po całkowicie leniwych wakacjach, fatalnej diecie w trakcie i w końcu po 4. tygodniowym poście oczyszczającym dr Dąbrowskiej moja dzienna rutyna pomału się stabilizuje. Pytacie jak moje samopoczucie i efekty po diecie warzywno-owocowej. To był mój trzeci raz, pierwszy tak długi. Za każdym razem jestem z siebie bardzo zadowolona, że udało mi się wytrwać! Kto przez to przechodził, wie o czym piszę. Łatwo nie jest, post warzywno-owocowy to czas absolutnie bezkompromisowy. Albo trzymasz się sztywno określonych zasad i później czerpiesz korzyści, albo to nie ma sensu. Podsumowując - czuję się bardzo dobrze, zrzuciłam 7 kg (wstyd się przyznać, ale beztroskie wakacje kosztowały mnie 8kg) i znowu mam dużo energii i chęci do działania! To co, kto tak jak ja zacznie ten dzień od treningu?  #postdrdabrowskiej #oczyszczanie #detox #fit #trening - napisała Agata.

A wy zdecydowalibyście się na taką rygorystyczną dietę?

Zobacz także: Anna Mucha zupełnie nago na zdjęciu! Fani żartują: "Ty golasie"

Sprawdź, z którą polską aktorką powinniście pójść na imprezę.

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów