Adele niknie w oczach! Jej najnowsze zdjęcie zszokowało fanów

Zuzanna Morska 06.05.2020
Adele
Fotografia: Jen Lowery / Splash News/EAST NEWS

Wokalistka pokazała na Instagramie zdjęcie z 32. urodzin. Fani jej nie poznali!

Adele przeszła w ostatnim czasie ogromną metamorfozę. Wokalistka zrzuciła mnóstwo kilogramów - przeszła na dietę i zaczęła ćwiczyć, a to przyniosło rewelacyjne efekty.

Ostatnio gwiazda obchodziła 32. urodziny i z tej okazji otrzymała od fanów wiele życzeń. Postanowiła im podziękować i zamieściła w związku z tym na Instagramie zdjęcie. Fani jej tutaj nie rozpoznali!

Adele pokazała nowe zdjęcie z okazji 32. urodzin

Adele zdobyła popularność dzięki przepięknym piosenkom, niezwykłej barwie głosu i rzadkiemu talentowi. Jej płyty sprzedają się jak świeże bułeczki,a  utwory trafiają na szczyty list przebojów.

Gwiazda zamierza powrócić na scenę, ale w międzyczasie przeszła też ogromną metamorfozę. Przeszła na restrykcyjną dietę i zaczęła regularnie ćwiczyć. Efekty? Schudła aż 50 kg!

Ostatnio opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje w małej czarnej i w kompletnie odmienionym wydaniu. Jest bardzo szczupła!

Dziękuję za waszą urodzinową miłość. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście bezpieczni i zachowujecie się rozsądnie w tym szalonym czasie. Chciałabym podziękować ratownikom oraz pracownikom medycznym, którzy zapewniają nam bezpieczeństwo, ryzykując życiem! Jesteście naszymi aniołami - napisała na Instagramie.

Fani zwrócili uwagę na to, jak teraz wygląda gwiazda. Najpierw jej nie poznali, ale później wpadli w prawdziwy zachwyt.

Ty chyba sobie żartujesz!

Wyglądasz obłędnie.

Nie mogę w to uwierzyć - piszą fani w komentarzach.

A wam jak się podoba w nowym wydaniu?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów