22-latka ważyła... 110 kg. Schudła 50 kg i pokazała ciało po metamorfozie

Zuzanna Morska 31.12.2019
Blogerka
Fotografia: instagram.com/fleurdefoetus

Francuzka zamieściła w sieci serię zdjęć, pokazujących to, jak się zmieniła. Wszystkie są bez retuszu!

Instagramowe konto 22-letniej Francuzki o imieniu Andréa podbija sieć. I nic dziwnego. Dziewczyna przeszła niezwykłą metamorfozę, którą postanowiła podzielić się z internautami. Gwiazda internetu schudła 50 kg i zamieściła w sieci zdjęcia "przed" i "po" zmianie bez retuszu!

Musicie to zobaczyć, choć niektóre fotki na pewno was zszokują!

22-letnia Francuzka schudła 50 kg

Andréa ma 22 lata i od jakiegoś czasu prowadzi na Instagramie profil, który z dnia na dzień ma coraz więcej obserwatorów. Dziewczyna mimo młodego wieku ma za sobą trochę przejść. Gwiazda internetu ważyła bowiem w przeszłości aż 110 kg i postanowiła podzielić się z internautami swoją metamorfozą.

Na instagramowym profilu dziewczyna zamieszcza zdjęcia, na których widać jej przemianę. Są to najczęściej zbitki fotografii, na których pozuje "przed" i "po" wdrożeniu leczenia. Okazuje się, że żeby osiągnąć tak spektakularne efekty, Andréa musiała poddać się operacji zmniejszenia żołądka.

Zabieg w połączeniu z restrykcyjną dietą i treningami sprawił, że schudła już 51 kg! A to jeszcze nie koniec. Gwiazda szykuje się jeszcze do operacji, dzięki której pozbędzie się pozostałości po dawnej sylwetce, czyli nadmiaru skóry.

Teraz w sieci królują jej zdjęcia, na których pozuje bez retuszu i pokazuje, jak wygląda jej ciało po zrzuceniu prawie połowy wagi.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć osiągnięcia wymarzonej figury. Ta metamorfoza robi ogromne wrażenie, prawda?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów