Redakcja Chillizet wspiera Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi!

Redakcja 15.10.2018
Dagmara Kowalska
Fotografia: Chillizet

Październik to miesiąc walki z rakiem piersi. Chillizet kolejny raz włącza się w akcję, zachęcając wszystkie kobiety do regularnych badań.

Październik już od kliku lat jest miesiącem walki z rakiem. Szczególnym dniem jest 15. października, bo właśnie wtedy jest obchodzony Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi. Jego celem jest uświadomienie, jak ważna jest profilaktyka w wykrywaniu i leczeniu raka piersi. W tym szczególnym okresie na antenie Chillizet poruszamy tematy związane z profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem nowotworów. Należy pamiętać, że warto przynajmniej raz w roku poświęcić czas na badania. Październik to dobry moment, aby uświadomić wszystkie kobiety oraz wesprzeć te, które aktualnie zmagają się z chorobą.

Tym razem redakcja Chillizet zrealizowała materiał wideo, w którym pokazuje, że raz w roku można znaleźć kilka minut na profilaktyczne badania. Przyłączyliśmy się do akcji, bo chcemy pokazać kobietom, że w natłoku obowiązków można znaleźć chwilę by zadbać o siebie i swoich bliskich.

- mówi Martyna Wojciechowska–Wawryło, p.o. redaktora naczelnego radia Chillizet.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej
Więcej newsów