Edyta Górniak szczera jak nigdy. "Myślę o śmierci". Zdradziła, że spisała testament

Hanna Skowron 07.03.2019
Edyta Górniak szczera jak nigdy. "Myślę o śmierci". Zdradziła, że spisała testament
Fotografia: East News

Gwiazda zdecydowała się opowiedzieć Magdzie Mołek o chorobie, trudnych wspomnieniach i relacjach z mężczyznami.

Edyta Górniak w intymnej rozmowie z Magdą Mołek opowiedziała o swoich lękach, chorobie i związkach z mężczyznami. Gwiazda zagościła w programie "W roli głównej". Tak szczera nie była jeszcze nigdy!

Ostatni czas był trudny dla Edyty Górniak. Rozstała się z partnerem. Musiała także pokonać własne lęki, biorąc udział w show "Agent Gwiazdy". To było nie lada wyzwanie dla piosenkarki, ale ostatecznie zdecydowała, że pożegna program. Gwiazda przyznała, że bała się odsłonić przed widzami. Zrobiła to jednak u Magdy Mołek.

Zobacz także: Edyta Górniak dobrowolnie opuściła "Agenta"

Górniak szczerze o chorobie i miłościach

Górniak była pierwszym gościem nowego sezonu programu "W roli głównej". W intymnym wywiadzie otworzyła się, jak nigdy wcześniej. Opowiedziała m.in. o swoich lękach związanych z przemijaniem.

Myślę o śmierci. Pierwsze myśli zaczęły się, gdy straciłam trochę zdrowia. Bardzo długo chorowałam i ten ból fizyczny dał mi w kość. Dzielnie znoszę turbulencje emocjonalne, ale ból fizyczny jest dla mnie trudny. Przez wiele tygodni nie ustępował. Nie działały leki przeciwbólowe, kroplówki, nic - mówiła.

Piosenkarka bardzo się wtedy przestraszyła. Niepokój tak się jej dał we znaki, że uświadomiła syna, co ma robić po jej śmierci. Przy okazji gwiazda zdradziła, że już spisała testament.

Usiadłam wtedy z Allanem i powiedziałam mu, ile mamy pieniędzy i gdzie one są. Jak ma postępować, żeby je zdobyć. On wie, że to wszystko jest też w testamencie i wie, że to jego - powiedziała.

Magda Mołek nie byłaby sobą, gdyby nie spytała wokalistki o relacje z mężczyznami. Górniak przeszła ostatnio trudne chwile. Jej ostatni związek z Mateuszem Zalewskim nie przetrwał. To jednak nie on rozumiał ją najlepiej. Gwiazda zdradziła, że najwięcej akceptacji odczuła ze strony innego partnera.

Myślę, że najwięcej zrozumienia dla mojej osoby, wrażliwości muzyki, ludzi, empatii, mojej przestrzeni, żeby być kreatywnym, zamiłowania do podróży, tego, że jestem mamą, to miał Piotr Schramm. On dawał mi przestrzeń i akceptację, że ja chciałam wracać na te nasze spotkania. Nie żałuję rozstania, bo wtedy byliśmy świadomi różnic między nami. Byliśmy zgodni w tej niezgodności - podsumowała.

Mężczyźni lubią się we mnie zakochiwać, ale nie potrafią do końca kochać - wyznała gorzko na koniec.

Widzieliście ten odcinek "W roli głównej"?

Zobacz także: Edyta Górniak nie wytrzymała na premierze "Agent-Gwiazdy"! Wyszła przed emisją odcinka

Każdy się starzeje. Niektórzy jednak z wiekiem wyglądają znacznie młodziej. Dotyczy to przede wszystkim gwiazd. Te, naszym zdaniem, wyglądają lepiej niż kiedyś.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów