Wakacyjne studio Chillizet – wróciliśmy na Półwysep Helski

Monika Karbarczyk
04.07.2023 10:09
Fotografia: Chillizet
Wakacyjne studio Chillizet

Znowu jesteśmy na Półwyspie Helskim. Nasze wakacyjne studio w weekendy nadaje z Chałup – jednego z najlepszych europejskich spotów wind- i kitesurfingowych. Chcesz nas poznać, porozmawiać? Zapraszamy do naszej strefy chilloutu. 

Mobilne, wakacyjne studio radia Chillizet znowu na Półwyspie Helskim. Do początku sierpnia, w każdy piątek oraz sobotę będziemy nadawać prosto z Chałup, czyli z nieformalnej stolicy polskiego surfingu.

Gdzie nas znajdziesz?

Nasze studio ulokowane jest ma kempingu Chałupy 6 ("szóstka"), który znajduje się "w sercu" jednego z najlepszych europejskich spotów wind- i kitesurfingowych. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poznać naszych dziennikarzy i zobaczyć, jak wygląda praca w radiu (w wydaniu wakacyjnym, oczywiście). Na naszych gości czeka wyjątkowa, klimatyczna strefa chilloutu. A osoby, które nie planują lub nie mogą wybrać się do Chałup, zapraszamy do posłuchania nas w eterze. Przypominamy, ze stacji można słuchać przez aplikację mobilną lub na częstotliwości:

 • 101,5 – Warszawa,
 • 93,7 – Kraków,
 • 93,6 – Katowice,
 • 107,8 – Hel
 • 91,6 – Wejherowo.

Kto nas odwiedza?

Nasz wakacyjny program nadawany jest w każdy piątek i sobotę od godziny 10.00, a w studiu mnóstwo pozytywnej energii oraz inspirujący goście, m.in. związani z kulturą surferską i nadmorskim chilloutem (instruktorzy surfingu, deskorolki, kitesurfingu).

Do tej pory studio odwiedzili m.in.:

 • Olga Legosz – influencerka, znana w sieci jako Nomadmum81,
 • Magdalena Janik – joginka,
 • Dominik Jan Gralak – artysta, malarz,
 • Gustaw i Aleksander Lange – projektanci, graficy, surferzy,
 • Katarzyna Lange – trzykrotna Mistrzyni Polski w kitesurfingu,
 • zespół BeMy – bracia Mattia i Elie Rosinscy.

Kto nadaje z wakacyjnego studia?

Audycje prowadzą dobrze znani słuchaczom prezenterzy radia Chillizet: Dominika Biegańska, Dagmara Kowalska, Dominika Kontarowicz, Magda Bauer, Jeremi Pedowicz i Maks Behr.

Ponadto piątkowe wieczory "szóstki" wypełnią klubowe, pobudzające brzmienia – na żywo zagra m.in. Dominika Kontarowicz, znana z anteny Chillizet z audycji Primadoma Club.

To już było, ale warto jeszcze raz posłuchać

Oczywiście nie mogło nas zabraknąć na festiwalu Hel Riders, czyli imprezie łączącej pasjonatów retro-motoryzacji, surfingu, deskorolki, a także miłośników sztuki (muzyka, grafika, malarstwo, fotografia). Radio Chillizet było patronem medialnym tego wydarzenia (festiwal odbył się w Chałupach, w dniach 16-18 czerwca 2023 r.).

Zachęcamy do posłuchania ciekawych rozmów, które podczas festiwalu przeprowadziła Dagmara Kowalska, autorka audycji "Bryki Dagmary":

HEL RIDERS Piotr Sielicki Porschologia
HEL RIDERS Piotr Pyrka oraz Tobiasza Kukiela
HEL RIDERS Kinga Falat, Krzysztof Jędrzejak oraz Maciej Lewandowski
HEL RIDERS Mariusz "Smoku" Rakowski