Zbliża się Salt Wave Festival! Konkurs!

05.08.2019 15:40
Fotografia: Chillizet
SALT WAVE FESTIWAL Z CHILLIZET

Dwa dni pełne wyselekcjonowanej muzyki – chilloutowych brzmień i najnowszych trendów. To oferuje Jastarnia od 23 do 24 sierpnia. Sprawdź, jak wygrać bilety na festiwal!

Najpiękniejsze polskie wybrzeże, upalny koniec sierpnia, szum fal, chłodny piasek pod stopami, piegi i słone włosy, surfowanie o zachodzie słońca, zapach sosnowego lasu, wesołe pokrzykiwania przyjaciół z campingu - klisze niczym z lat 90. Nicnierobienie w wersji #nofilter. Hel.

Salt Wave to jedyny taki festiwal. Tu miniesz sąsiadów z campingu i znajomych z całej Polski. To pożegnanie helskiego lata i kumulacja emocji. Dwa dni pełne wyselekcjonowanej muzyki – chilloutowych brzmień i najnowszych trendów. Wystąpią: The Cinematic Orchestra, Jacob Banks, PRO8L3M, WhoMadeWho, Fisz Emade Tworzywo, Kamp! i wielu innych.

Będzie to zachłanna kradzież ostatnich chwil lata. Wspomnień, których dźwięki na długo zapadają w pamięć. To festiwal butikowy powstały z myślą o tych, którzy po pierwszych letnich festiwalowych przeżyciach, z początkiem lipca zaszywają się w przyczepie na cały sezon wakacyjny, niczego nie planując.

Niewielkie lotnisko nieopodal Jastarni, zaledwie kilkanaście kilometrów od najpopularniejszych kwater. Dwie sceny, foodtrucki, strefa fashion. Z jednej strony zatoka, z drugiej Bałtyk. Przestrzeń otoczona przez las i wodę. 

KONKURS!

 Do wygrania podwójne bilety na festiwal. Pytanie konkursowe:

Opisz swoje najlepsze festiwalowe (koncertowe) wspomnienie i przekonaj nas, że to właśnie ty powinieneś wygrać bilety!  Odpowiedzi kierujcie na kultura@chillizet.pl

Słuchajcie nas codziennie! Może to właśnie ty zgarniesz podwójny bilet na Salt Wave Festival, który odbędzie się 23-24 sierpnia w Jastarni!

SALT WAVE FESTIWAL Z CHILLIZET
Fotografia: Chillizet