Wybierz się z nami pociągiem na Chillizet Live Session w Krakowie!

09.02.2018 15:32
Fotografia:
Wybierz się z nami pociągiem na Chillizet Live Session w Krakowie!

Natalia Kukulska i Yannicka Bovy zagrają na Dworcu Głównym Krakowie. W ramach cyklu Chillizet Live Session.

Komfort w podróży to rzecz bardzo istotna. Jesteśmy skłonni wyjeżdżać częściej i dalej, kiedy wiemy, że czas spędzony na przemieszczaniu się będzie spędzony przyjemnie. Wygodna podróż z pewnością uprzyjemni przyjazd na koncert Natalii Kukulskiej i Yannicka, który odbędzie się na Dworcu Głównym w Krakowie.

Z racji zbliżającego się koncertu Natalii Kukulskiej i Yannicka Bovy w ramach cyklu Chillizet Live Session odbywającej się na Dworcu Głównym w Krakowie, poszliśmy zapytać pasażerów pociągów o najciekawsze przygody z podróży. Z racji zbliżających się walentynek zadaliśmy pasażerom pytanie, którego nie mogli się spodziewać. Poprosiliśmy ich bowiem o opowiedzenie wymarzonej historii miłosnej z pociągu. Wbrew panującym stereotypom, okazało się, że mężczyźni potrafią być romantyczni. Inicjatywa męskiej części podróżnych bardzo nas zaskoczyła. Oto historia, która spodobała się nam najbardziej:

"

Dwójka ludzi siedzi naprzeciwko siebie w wagonie przedziałowym, przy oknie, on patrzy na nią, ona patrzy na niego i rozładowują im się telefony, w których mają bilety. Muszą wysiąść na najbliższej stacji, ponieważ brakuje im również pieniędzy, no i tak to się zaczyna - opowiedział Kamil z Kielc.

"

Jednak najważniejszą rzeczą dla podróżników okazała się po prostu przyjaźń. Dobre towarzystwo pojawiło się u większości odpowiedzi. W końcu komfortowa podróż najczęściej odbywa się wśród dobrych znajomych:

"

Jak podróżuję ze znajomymi, to zawsze jest fajnie” – twierdzi Kamil z Małkini. „Nie ma dla mnie znaczenia, jak podróżuję. Ważne, żeby każda podróż wiązała się z dobrą historią i żebym miał tę historię z kim dzielić – mówi Antek.

"

Zdarzają się również ciekawe rozmowy z nieznajomymi. Marta twierdzi, że fajną rozmowę nawiązuje prawie zawsze:

"

Ludzie zawsze zaczynają rozmowę oczami, chcą rozmawiać. W momencie, kiedy podróżujemy z dobrym towarzystwem, z dobrymi ludźmi, uśmiechamy się, podróż mija znacznie szybciej.

"

Sposoby na komfortową podróż są różne. Ważne, żeby każdy znalazł swój własny, prywatny. Po znalezieniu takiego wystarczy się pozytywnie nastawić by w każdej chwili być gotowym na kolejny wyjazd pełen przygód i atrakcji. Do zobaczenia 11 lutego o 14.30 na Dworcu Głównym w Krakowie!