Wiosenne porządki na twarzy

04.05.2018 12:01
Fotografia: grafia: Chillizet
Dagmara Kowalska i Agnieszka Zielińska

Zmieniasz garderobę na wiosnę? Zadbaj o wiosenną szatę na twarzy! Szarej, zmęczonej po zimie cerze mówimy nie i z Agnieszką Zielińską Skin Ekspertem podpowiadamy, jak z twarzą wejść w wiosnę i w jakich sytuacjach posiłkować się zabiegami medycyny estetycznej. Uwaga Panowie, dla Was też coś mamy.

Skóra oczyszcza się samoczynnie, czego nie widać gołym okiem. Dobrze jest jednak pomóc jej przy zmianie pór roku, by dodawała nam uroku, odejmowała lat i przy okazji była naszą wizytówką.

 - Szara, zgrubiała i wysuszona cera to najczęstsze pozostałości po zimie. Do tego dorzućmy nieprawidłową pielęgnację np. złuszczanie twarzy grubym peelingiem i katastrofa gotowa – ocenia Agnieszka Zielińska Skin Ekspert. – A wystarczy porządnie nawilżyć twarz, szyję i dekolt, a potem użyć peelingu enzymatycznego lub kwasowego. Skóra odwdzięczy się spłyceniem drobnych zmarszczek i właściwym kolorytem – tak do dbania o siebie, zachęca nasz gość.

Agnieszka Zielińska poleca pielęgnację twarzy także mężczyznom. – Codzienne golenie niszczy skórę, a zachęcenie panów do zadbania o nią jest niezwykle trudne. Pójdźmy więc na kompromis: jeden krem odżywczy nakładany na dzień i na noc, a skóra zacznie się regenerować – podpowiada nasz ekspert. Nie wymaga to żadnego wysiłku, wystarczy pożyczyć krem od swoich partnerek lub mam – zdziała cuda.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Dagmary Kowalskiej z Agnieszką Zielińską. Znajdziecie w niej podpowiedzi w jakich okolicznościach i z jakimi zabiegami medycyny estetycznej warto się zaprzyjaźnić.